Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges a festett fekete...

Lehetséges a festett fekete hajba kékes árnyalatot festeni színezővel?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már kékes feketére festeni a hajamat, de végeredményként csak egy kissé hidegebb fekete színt kaptam a megszokottnál. Ha látszódott is benne minimális kékes árnyalat, akkor is legfeljebb csak 2 hajmosás erejéig. A legutóbbi festés nem fogta be rendesen, és ki is fakult azóta, a fényben aranybarnának, vagy vöröses barnának tűnik. Ha ilyen állapotában megpróbálom kékre színezni, látszódni fog valami, vagy fölösleges próbálkozni? Nem szeretnék rikító papagájhajat, csak egy kicsit intenzívebb kékes árnyalatot adni neki, mint amit a kékesfekete festék használatával el lehet érni.

2012. jún. 8. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Le kell szivatni szerintem kicsit, hogy biztos látszódjon. Sötétebbre ugyanis hiába festesz világos festéket, nem fogja be
2012. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

ettől szép fényes sötét kék lesz :)

2012. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ez szőkítés nélkül is használható?
2012. jún. 8. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!