Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen lessz a fekete (festett...

Milyen lessz a fekete (festett) haj szokites utan? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Voros hajam volt,de az unnepekre be festettem feketere,nem all rosszul,de szerintem jol se,vilagos boromhoz nem mutat tul jol.S nagyon szeretnem ha visszakaphatnam a termeszetes hajamat,hajszinemet.Vagy ha megis festenni kell akkor ujra voros,vagy barna legyen.Ebben kerem a segitsegeteket.(Szivatast lehetoleg ne ajaljatok,mert igy is eleg rovid hajam van,es attol megtoredezne es meg jobban le kellene vagni)
2012. márc. 15. 18:38
 1/4 A kérdező kommentje:
es meg valami........ mi is ez a ColourB?
2012. márc. 15. 18:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem évekig volt fekete hajam,de iszonyat mennyiség kihullott,úgyhogy most szép lassan átállok a vörösre.Annyira nem durva,mert elég szépen befogja.Persze vannak még full fekete részek,de felkötöm,vagy hasonló és már nem is annyira látszik.Ha neked rövid a hajad,akkor szerintem bízd szakemberre.
2012. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ne haragudj de te most a ColourB-rol vagy peddig a szokitesrol beszelsz?:)
2012. márc. 15. 18:57
 4/4 A kérdező kommentje:
amugy vallig ero hajam van,eredeti szine peddig barnas voroses (ha jol emlekszem)
2012. márc. 15. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!