Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig hagyjam a hajamon...

Mennyi ideig hagyjam a hajamon ezt a balzsamot? Azt irja rajta, h 30 percig, de nincs időm annyit rajta hagyni. Nem hasznalna ugy ha par percig hagynam rajta?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 13:58
 1/4 A kérdező kommentje:

itt van a balzsam :


[link]

2012. jún. 5. 14:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát egyszer kétszer belefér, hogyha csak pár percig rajta hagyod, de amúgy hogyha nincs egy fél órád (sosem) akkor ne vegyél ilyet.
2012. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamennyire hatni hat, de nem nyújtja a maximumot. Amúgy ez nem balzsam, hnem hajpakolás asszem, bár tökmindegy. Ha nagyon sietek, én is csak pár percig hagyom hatni, de azért érzek különbséget. (mondjuk nekem másik változat van most asszem, de gondolom egyre mennek :D)

Esetleg kipróbálhatod az én fajta módszert, hátha arra jut idő. :D Én hajmosás előtt használom, először is, mert a fodrászom azt mondta, hogy így a felesleget lemossa az ember utána, vizes hajon pedig sokszor lefolyik a vízzel együtt a jó része amúgy is, másodszor, mert nem vagyok túl türelmes alak. :D Szóval benedvesítem a hajam (vizes kézzel, spriccelővel, ami épp akad), felkenem a trutyit, mászkálok kicsit, megfürdök-zuhanyzok,lemosom a körömlakkom, leborotválom a lábam, stb. ezzel azért kb. elmegy fél óra. :D Utána megmosom a hajam, és tádá. :D

Nem biztos hogy teljesen szakszerű és teljes hatásfokú a dolog, de én így hatásosabbnak érzem, mint ha hajmosás után kenem fel pár percre. :) Ha meg hajmosás után használom előírás szerint, akkor lelapítja a hajam sajnos. :S

2012. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hajmosás előtt alkalmazom, nekem a Latte van meg. És nekem is hatásosabbnak bizonyul hajmosás előtt nedves hajra, mint megmosott hajra, meg ugye így nem lapul le a hajam. :)
2012. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!