Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül a szalicilsavas...

Mennyibe kerül a szalicilsavas alkohol kb?

Figyelt kérdés

#alkohol #szalicilsavas
2012. jún. 4. 20:35
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia én a gyógyszertárban vettem és 400ft-t kértek érte amúgy 50g
2012. aug. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. aug. 23. 09:26
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom,a szalicilsav jó nemi szervi szemölcsre? :D Mert a páromnak sajnos az van :( :/ :'( Köszi a választ! :D
2012. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az nem hpv-s fertőzés? azonnal menjen orvoshoz és ne szexeljetek!
2012. aug. 28. 17:16
 5/6 anonim válasza:
De,ez a kedvesemnek sajnos HPV-s fertőzés :( :/Már korábban volt orvosnál bent Debrecenben,és amikor kiadták neki a leletet,a leleten az állt a zárójelentésben,hogy alacsony kockázatú,tehát gyógyítható,el fog múlni!Ő is nagyon örült,amikor megkapta a leletet,és elolvasta,és én is,amikor hazajött,és megtudtam!!De azt is számítsuk bele,hogy max.egy hónapig nem is kezelte,de egy hónappal ezelőtt szedett rá gyógyszereket,meg még akkor kezelte is,most megint elkezdte kezelni,és gyógyszereket szedni rá. ..
2012. aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is elmúlik az,ha rendszeresen kezelné,de mondani is fogom neki,hogy kezeld rendszeresen,mert már én is nagyon szeretném,ha elmúlna neki!(Y) De nem is élünk szexuális életet olyan rendszerességgel,mint a többi ember,de ha meggyógyul,ez tuti fog változni,-ráadásul még fiatalok vagyunk,és mielőtt ez nem alakult ki nála,sokkal többet voltunk szexuálisan együtt :)Úgyhogy már nagyon várjuk a gyógyulást,az egy nagyon szép,és örömteljes napunk lesz!!! :-) <3
2012. aug. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!