Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, miért zárkóztok el...

Fiúk, miért zárkóztok el ennyire a félhosszú/hosszú hajtól? :-)

Figyelt kérdés

Imádom a félhosszú hajstílust, és tapasztalataim szerint nőként ezzel nem vagyok egyedül :-) Szerintem kevés kivételtől eltekintve minden férfinak jobban áll, mint a pár mm-es.

A legtöbb fiú viszont beleborzong a gondolatába is, hogy növesszen rajta :-D


Erre gondolok:

[link]

[link]

[link]


Csak kíváncsiságból kérdezem tehát, hogy miért örvend ilyen kicsi népszerűségnek a hosszabb haj nálatok?



2012. jún. 4. 16:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Barátomnak is hosszú és imádom *-*

Amúgy nálam olyan pasi, akinek nem félhosszú legalább a haja, szóba sem jöhet. :D Jól leszűkíti a kört, de hát ez van, meg már mindegy is :)

2012. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nekem melírozott sötétbarna hajam van
2012. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%

nekem egyáltalán nem tetszenek a rövid hajúak. Nagyon szeretem az egyenes hosszabb hajat^^ Mint amilyen az ázsiaiaknak van^^

16/L

2012. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Most nézd meg ezt a három pasit rövid(ebb) hajjal, és próbáld azt mondani, hogy így férfiasabbak! Mert neM:)
2012. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Így sokkal vagányabbak hosszabb hajjal :-)
2012. jún. 4. 17:07
 16/20 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és nekem egyáltalán nem tetszik a hosszabb haj pasikon. Szerintem nem férfias a hosszabb haj, számomra nem szexi, számomra visszataszító. És az se tetszik, ha egy pasi kopasz, ez pedig elég gyakori náluk, de ez is taszít!
2012. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül egyik sem tetszik. Nekem jobban bejön a rövid/tüsis haj :))
2012. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%

Én meg azt tapasztalom, hogy a rövid haj jön be a lányoknak.

Pl.: [link]

[link]

[link]

[link]


Ha megkérdeznél 10 lányt, abból legalább 7-nek 100%, hogy az ilyen rövid hajak jönnek be és nem a hosszú:) Mellesleg nekem is ilyen és, ha kényszerítenének rá, se növeszteném meg:P

2012. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Jól megoszlanak a vélemények. Nem hittem volna, hogy a nők közt is ennyire :-)
2012. jún. 4. 18:08
 20/20 A kérdező kommentje:
Itt nálunk ezek szerint valami csoda folytán egy csokorba verbuválódtak a hosszú haj-párti csajok :-D Komolyan, minden haverinám a nyálát csorgatta, amikor egy Brad Pitt-hajú sráccal jártam, pedig kisugárzásra meg sem közelítette a fickóét :-)
2012. jún. 4. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!