Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, miért zárkóztok el...

Fiúk, miért zárkóztok el ennyire a félhosszú/hosszú hajtól? :-)

Figyelt kérdés

Imádom a félhosszú hajstílust, és tapasztalataim szerint nőként ezzel nem vagyok egyedül :-) Szerintem kevés kivételtől eltekintve minden férfinak jobban áll, mint a pár mm-es.

A legtöbb fiú viszont beleborzong a gondolatába is, hogy növesszen rajta :-D


Erre gondolok:

[link]

[link]

[link]


Csak kíváncsiságból kérdezem tehát, hogy miért örvend ilyen kicsi népszerűségnek a hosszabb haj nálatok?



2012. jún. 4. 16:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%

Hát én nő vagyok, de szerintem a hosszú hajnál csak a piercing és a szőrmentes test a férfiatlanabb.


Ez borzalmasan néz ki.

2012. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Én rocker vagyok és hosszú a hajam
2012. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem igénytelen a hosszú haj srácoknál. Meg nekem sz@rul is állna.


22/f


Persze Brad Pitt egy rózsaszín parókában is jól néz ki...

2012. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

mikor hosszú volt senkinek nem tetszett most hogy rövid mindenhol ezt hallom....

hát most már így kényelmes...

2012. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ne Brad bácsit nézd, hanem a haj hosszát :-D Csak ennek szemléltetésére választottam őt.
2012. jún. 4. 16:12
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú hajam van. Sokan mondták hogy nekem ez áll jól. 23/F
2012. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

15 perc alatt meg tudok borotválkozni, lezuhanyozni, hajat és fogat mosni. Ha olyan hosszú hajam lenne, mint egy lánynak, akkor legalább +15 lenne a fenti kombó.


A hosszú hajjal többet kell foglalkozni. A külsővel való túlzott foglalkozás pedig nem férfias.

2012. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértünk, a túlzásba vicc cicomázás még a nőknél is ciki. De pl. a belinkelt hajakon az látszik, hogy csak megmosták azt' kész :-)
2012. jún. 4. 16:20
 9/20 anonim válasza:

Nem minden pasinak áll jól! Tőlem lehet egy pasi rövid, hosszú, vagy félhosszú hajú is, ha van kisugárzása. :)

Amúgy most véletlenül pont egy félhosszú hajú pasi jön be. :)

2012. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
"Nem minden pasinak áll jól!" - Igen, ezért írtam, hogy "kevés kivételtől eltekintve".
2012. jún. 4. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!