Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti haj besötétedhet...

Eredeti haj besötétedhet felnőttkorban? Elég furcsa a kérdésem tudom. De 21 éves nő vagyok, az eredeti hajszínem ez a seszínű szinte szőkés. Arra lettem figyelmes, hogy a homlokomnál a hajamnak a töve, ahogy nő, már szinte fekete. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 18:37
 1/5 anonim válasza:
Remélem, hogy létezik, mert az enyém is "seszínű", 17 vagyok. Bocsi, tudom, ez nem kielégítő válasz:)
2012. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég fura! :D Már mint, soha nem hallottam ilyesmiről...az oké, hogy a kisgyerekeknek meg a babáknak változik a hajszíne. Na de felnőtt korban?
2012. jún. 3. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi tudmányos tényem nincs rá, de a tapasztalataim alapján a haj bármikor megváltozhat. Göndörből egyenes (pl édesanyámnál szülés után eltűntek a göndör fürtök), szőkéből szürke (én legalábbis így hívom a hajszínem), és a szürkéből nagyon sötét szürke is lehet. Volt már velem olyan, hogy napozás hatására répavörös lettem - biztosan azért volt, mert vörös pigmentek is vannak a hajamban.
2012. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A haj valóban bármikor tud változni.

Kiskoromban szöszi voltam, akkor nem szerettem. Most seszínű a hajam és mindent megadnék azért, ha eredeti hajam olyan kis szöszi lenne, mint kiskoromban. De olyan már úgy sem lesz, viszont most felcsillant a remény, hátha nekem is lesz sötétebb a hajam, mert ez nem túl jó. :D

17/L

2012. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 3. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!