Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőrre milyen...

Pattanásos bőrre milyen tonikot, krémet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

kinél melyik vált be?

jön a nyár és nem szeretném ha ilyen lenne az arcom

normális válaszokat légyszives:) köszi


2012. jún. 3. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Garnier pure control termékcsaládja nekem bevált,nagyon jó az arclemosója meg a tonikot használom,mert nemcsak a pórusokat húzza össze,hanem a nyomait is eltünteti!

De valakinek már hallottam fórumon hogy nem jött be!

Ez egyénfüggő ki kell próbálni hátha neked is jó lesz!

Hidratáló krémnek meg Evelin pure control használok szintén pórusöszehúzó,antibakteriális és nyomok ellen is jó! Rossmann terméke 800 ft körül van elég olcsó és hónapig elég:)

2012. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Drogériás cuccokat felejtsd el. Természetes anyagokat haszálj az arcodra,azt is minél kevesebbet. Pl teafaolajos cuccok,szappanok jók :)
2012. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon olcsón akarsz kijönni, akkor kimész a mezőre, szedsz pár marék kakukkfüvet, megfőződ fél liter vízzel teának. Majd esténként lefekvés előtt áttörlöd vele az arcod.


Az unokahúgom volt a kísérleti alany és nála működött. Pedig ő pubertál.

2012. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én Oriflame terméket használok a Pure Skin-t nagyon hatásos és egy hét után már látható a változás
2012. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
meglehetően olcsó és természetes anyagokból készül a Pure Skin
2012. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)
2012. jún. 7. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!