Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethető el hétvégére...

Hogyan tüntethető el hétvégére egy pattanás?

Figyelt kérdés
Vagy legalább a piros folt halványitására mondjatok praktikákat.
2009. júl. 1. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:

hát 2 nap alatt sztem nehezen. én néha kigőzölöm, de nemnyúlok hozzá. bekenem utána hidratálóval, másnapra kissebb, meg halványabb is.

van ilyen nive krémem amit éjszaka kell rákenni, vmennyire azis hatásos,kicsit talán kisebb lesz tőle.

ha nincs más megoldás, akkor korrektor :D

2009. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát eltüntetni ilyen hamar nem lehet, esetleg csökkenteni a méretét vagy halványítani, ahogy te is írtad.

Nagyon jó és szárító hatása is van az élesztőnek. Csinálhatsz élesztő paikolást és az arcodra vagy a patanásra kened.

Lehet kapno Clean@clear zselét patira, amivel ha kened pár nap alatt szépen csökkentia méretét. Nekem anni bevált:-)

De nagyon jók az Ilcsi termékek is.

www.ilcsi.com

Vkinek a fogkrém vált be. Állítólag bár én még nem próbáltam, a fogkrém is szárítja a pattanást.

2009. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hintőpor!!

komolyan.leszárítja.

2009. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél gyógyszertárban Culevit krémet! Nagyon jó! Nem csak pattanásra! Nekem egy éjszaka alatt eltűnteti!
2009. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a krém mennyibe kerül?
2009. júl. 2. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:
2500 kb
2009. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. júl. 3. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!