Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás, ti mit ajánlotok?

Hajmosás, ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Holnap lesz nôvèrem ballagása dèlutàn megyek csak fodrâszhoz de irritál ha zsîros a hajam,nem tudok vele mit kezdeni.. Ha ma este is megmosom ès holnap fodràszhoz is megyek sokat ártok vele? Így is zsírosodik,2-3naponta mosom,ès mivel szèp loknis göndör a hajam így csak hajmosàs elôtt ès utána fèsülködöm. Ti mit ajánlotok zsíros haj + hajhullàs ellen? Azt is hallottam,hogy lehet azèrt hullik hajmosàsnàl annyit mer nem rendszeresen fèsülködöm! Köszi elôre :)

2012. máj. 31. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan moss hajat, azzal nem ártasz semmit. Fésülködni pedig szintén nem ártana legalább reggel.
2012. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan most meg a hajad. a zsírosodás a kamaszkor velejárója. én az hallottam, hogy nem szabad zsíros hajra való termékeket használni, hanem csak normált. a hajhullás meg vitamin hiány miatt lehet.
2012. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es a hajvasalassal mi a helyzet? Nagyon roncsolja nem?:S
2012. máj. 31. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:

hát a hajvasalás nem tesz jót az biztos,nekem töredezik tőle a hajam,rövid a hajam és balszerencsémre mindig reggel ugy nézek ki mint aki egy egy hét után ébredt volna fel mert mindig elfekszem,ezért vasalással mindig segítek rajta,de két hetente egyszer kétszer szerintem nem árthat annyit,én két naponta vasalom.

22/L

2012. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon zsíros a hajam, ezért én tartok itthon száraz sampont is arra az esetre ha nincs időm hajat mosni minden másnap. :)

A hajhullással ne foglalkozz, az azért van mert nem fésülöd olyan gyakran és így egyszerre jön ki, de amíg nem veszed észre a hajadon, hogy ritkul addig nincs gond.

A hajvaslás tényleg károsít ezért ha kivasalod, akkor használj előtte hővédő sprayt vagy krémet. De azért ne vasald minden nap viszont szerintem ha mondjuk heti 1x kivasalod és előtte használsz ilyen hővédőt akkor nem lesz száraz a hajad. :)

2012. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!