Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha pattanásos...

Mit tegyek ha pattanásos szinte az egész testem?

Figyelt kérdés

Már szinte mindent, na jó azért nem mindent próbáltam ki, de pl.:nivea-s tonikot/tusfürdőt , szappant ,testápolót,fogkrémet, propoliszt ,semelyik se vált be, ugyanúgy pattanásos maradt a vádlim hátulja, a combom , a fenekem ,az arcom , a hátam alja , a karom és a hasam .

Bevált módszereket keresek , mindenre elszánt vagyok ,csak ne legyenek! 15 éves aggódó fiú!


2012. máj. 30. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz! ő majd segít :) nekem az arcomat rakták helyre
2012. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre külsőleges megoldás már nincs. Menj bőrgyógyászhoz, nagy valószínűséggel Roaccutan (vagy valami más isotretionin tartalmú szer) kúrát fog elrendelni, ez egy szájon át szedendő tablettás kúra, fél év alatt minden pattanásod el fog múlni, és nem is fognak nagyon nagy valószínűséggel a szer abbahagyása után sem visszajönni. Bár lehet, hogy nálad pár év múlva kell egy újabb kúra is, mivel még eléggé benne vagy a korban.
2012. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen,és mellette azért kenegesd sószappannal!

Olvasd el mi mindenre jó.

2012. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!! :)
2012. máj. 31. 07:08
 5/7 anonim ***** válasza:

SZia!


Ez elég gyakori, és többféle oka is lehet. Lehet csak hormonzavar, (elég valószínű 15 évesen) illetve lehet más belső gyulladásnak az ilyesfajta megnyilvánulása. Mondhatnám hogy "ne aggódj más fiúknak is pattanásos még húszonévesen is" :D de nem hinném hogy megnyugtat :D őket nem zavarja. Páromnak is olyan itt ott, de nem zavar :) majd kiülünk napozni, és az is segít. Sok vitamin, kevés zsíros magvas kaja (szotyi, chips, mogyoró) akár ennyi is segíthet ha nem komolyabb hormonalapú probléma van :)

2012. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

borgyogyasz

es

sport!! (tobbett hasznal mint gondolnad)


koran fekves koran keles

bla bla


esetleg Ilcsi kozmetika

ahova en jarok rengeteg a srac is.. marmint vendeg..


es vagy szojatermekek,,


kitartast!!

2012. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. jún. 1. 23:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!