Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 8hónapja van egy piercingem,...

8hónapja van egy piercingem, ami még most se gyógyult be. Lehetséges-e hogy attól lett pattanásos az egész arcom?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban áll ez egymással? Mert hallottam olyat, hogy ez a gennyes váladék szétmehet az egész arcon és okozhatja ezt.
2011. máj. 20. 05:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok piercingem volt fiatalabb koromban...én úgy jártam, h az ajkamban lévő okozott problémát és a nyelvem alatt lett egy gennygóc ami őrületes módon fájt, majd felvágták az alsó állkapocscsontnál és leszívták. Szval sztem elképzelhető. H miért nem gyógyult be ennyi idő múltán sem...hát nem tudok okosabbat mondani, gyakrabban vedd ki az ékszer és fertőtlenítsd, a lyukat pedig tisztítsd meg és kenegesd neogranormonnal.
2011. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hónap alatt bekellet volna már gyógyulnia, minden nap vedd ki és fertőtlenicsd le Egisept spray nagyon jó rá. mind a lyukat mind az ékszert
2011. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy be kellett volna már neki gyógyulni. Szemöldök pcről van szó. Ki szabad szedni??? Azt mondták amig nem gyógyult be nem szabad kivenni. Most betadineval szoktam fertőtleníteni. És kamillateával lemosni. Szóval mindig van fertőtlenítve és mégis..... Előtte is pattanásos voltam de nem túlzottan, egyáltalán nem volt feltűnő. De most... Ja amugy 17/f
2011. máj. 20. 13:29
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha kiszedem lehet nem is fogom tudni visszarakni, mert már volt rá példa, hogy beleszáradt az a valami és eléggé fajt amikor raktam visszafelé. Szóval nem tudom!
2011. máj. 20. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!