Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Koktélozással kapcsolatban...

Koktélozással kapcsolatban milyen tapaztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Bevállaltátok otthon vagy fodrásszal csináltattátok? Milyen eredményeket értetek el vele (kiinduló hajszín, és végeredmény)? Milyen arányban kevertétek ki?

2012. máj. 30. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

hú ez engem is érdekelne. de otthon biztos nem csinálnám. én kb 2 éve lettem szőkéből vörös, de most mondtam a fodrászomnak h szeretném vissza megint a szőkét és mondta hogy azt csak úgy tudjuk ha először koktéllal leszedi a vöröset és után szőkít ki.

nem tudom mennyire teszi tönkre ez a koktélozás a hajat, pedig jó lenne tudni, mert enyémet már az előző szőkítés is kikészítette :S


21L

2012. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na akkor ketten várjuk a tapasztalataitokat! :-)

Amúgy én is 21/L vagyok :D

2012. máj. 31. 18:33

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!