Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha torna előtt bekenem a...

Ha torna előtt bekenem a combomat cellulitisz elleni krémmel, van rá esély, hogy múlni fog?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sok folyadék,helyes táplálkozás! :-)

Egy kérdés még:Jó ez a görgős masszírozó ami a krémek tubusán van?Az Avonnál lehet pl. ilyet kapni.



2012. máj. 28. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló praktikát alkalmazok 3 hete. Eddig még nem látszik rajta sok javulás, pedig heti 3x járok tornázni 1 órát. De lehet, hogy még kevés idő telt el. Viszont én most ki akarom próbálni a csalánteát is. Állítólag az is jó méregtelenítő. Azt hiszem napi 2x kell belőle inni és semmi mellékhatása nincs. :)
2012. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát,nem muszály csak teát inni egész nap,csak heti kétszer inni kell belőle??Vettem most én is teát,abban is van csalán.
2012. máj. 28. 14:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,napi 2x. :-)
2012. máj. 28. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem avonos cellulitisz elleni krémem van, szerintem elég jó. Mellé tornázok, és teát is iszok. Csalántea egyetlen "mellékhatása", hogy vizelethajtó hatású.

És én még ajánlanám heti 2x, hogy zuhanyzás közben masszírozd, és radírozd le a bőröd a problémás területeken, illetve a zuhanyzást hideg-meleg váltózuhannyal fejezd be.

2012. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És milyen változást látsz a problémás helyen?Miből látod,hogy a krém jó???? (Utolsó v. adó)
2012. máj. 28. 15:38
 6/8 A kérdező kommentje:
És a csalánteát hogy iszod???Diéta mellé,vagy csinálsz olyan napot amikor csak teázol???
2012. máj. 29. 11:22
 7/8 anonim válasza:

Inkább a tornától függ, nem a krémtől... A Callanetics meg a Pilates igazi narancsbőrgyilkos. A krémek elsősorban vérkeringés-frissítő hatásúak, nem csodaszerek.

Nekem ami még bevált, az az ultrahangos zsírbontás (pl. Forever Slim), az úszás, a futás, és a szauna utáni jeges bedörzsölés, próbáld ki, nem olyan vészes!

Ja igen, és görgős masszírozó helyet én egy dörzsölő felületű mákos bioszappant is használtam fürdéshez, az is hatásos volt.

2012. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,hétfőn megyek a barátnőmhöz cellulitisz masszázsra!!!Remélem az is használ.
2012. máj. 31. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!