Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválást szeretnék de...

Niktoon kérdése:

Tetoválást szeretnék de nagyon érzékeny a bőröm, mennyi esély van rá, hogy a bőr kidobja a tetoválást? Vagy begyullad vagy ilyesmi? Van valami mellékhatása a tetkónak?

Figyelt kérdés

Kisfiam "már nincs velem", és az ő kéznyomát akarom a hátamra varratni.

25 N


2012. máj. 15. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább bőrgyógyásztól kérdezd meg.
2012. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem attól függ,hogy kidobja e a festéket a bőröd,hogy érzékeny e vagy sem (ez sztem a regenerációban játszik szerepet, tehát lassabban fogsz gyógyulni), hanem,hogy eleve olyan típusú e a bőröd (ezt mondjuk csak a tetoválás után tudod meg) valamint,hogy mennyire fog vérezni. Egy két tippet tudok neked adni,hogy szebb legyen: ne dörzsöld,csak popsitörlővel ápold. ne hagyd kiszáradni,kend be mindig bepanthennel (ne nagyon vastagon), ezt 2-3óránként cseréld. Ne vakarászd, és ne nyúlj hozzá koszos kézzel. De ezt a tetoválód is el fogja mondani. Jó ha a tetoválás előtti héten kicsit egészségesebben élsz: nem cigizel,nem iszol,kipihened magad és több gyümit/zöldséget eszel. Ezekkel megerősíted a szervezeted.

Egyébként nekem barna és abszolút nem érzékeny a bőröm, 3helyen van tetoválásom: hát,boka,derék-fenék. Ezeket jól viseltem, de érdekes módon a derekamon lévőt egy "sávban" kidobta a bőrömből,az csak 3adszorra maradt benne, pedig minden "ugyanúgy" történt. Sajnos van ilyen, De ha a tetoválód korrekt mester,akkor garanciálisan dolgozik!:)

2012. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!