Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor naponta mossak hajat?

Most akkor naponta mossak hajat?

Figyelt kérdés
Nagyon hullik a hajam és kaptam ilyen Revalid ampullás hajtonikot. Az van a papírra írva, hogy hajmosás után használandó és hogy az első két hétben egy nap kétszer alkalmazzam. Akkor napi 2x mossak hajat? Vagy az nem baj, ha nem vizes a hajam? Mert igazából nem a hajamra kell tenni, hanem a tövére. Előre is köszi a (normális) válaszokat.

2012. máj. 27. 01:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyis hát nem a tövére, hanem a fejbőrre, helyesebben. :D
2012. máj. 27. 01:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha látszatra nincs vele semmi gond, vagy nem viszket, (én nem használtam ilyet soha, szóval nem tudom, hogy milyen).

De ha nincs gond vele, kend fel szárazra, és ne moss hajad.

Mert előbb-utóbb a sok hajmosásból is gond lesz pl.: zsírosodás..

2012. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ne moss hajat naponta, mert úgy csak még rosszabb lesz.(töredezni fog,, meg elvékonyodik,ilyenek).Szerintem csak kicsit vizezd be a hajad, és úgy tedd fel rá.
2012. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KöszFeltettem tegnap száraz hajra, de totál összeragadt tőle az egész, megfésülni is nehéz volt, úgyhogy így megint csak meg kellett mosnom... De úgy fogom, hogy csak bevizezem, és úgy rakom fel. Van így is elég bajom a zsírosodással... Köszi a válaszokat :)
2012. máj. 28. 23:22
 5/6 A kérdező kommentje:
-Kösz az elején. :D
2012. máj. 28. 23:22
 6/6 anonim válasza:
Most én is azt használok, minden este rakok a fejemre egy ampullát(legtöbbször száraz hajra). Nekem nem ragad össze.
2012. aug. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!