Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány naponta mosol hajat?...

Hány naponta mosol hajat? Akiknek rövidebb?

Figyelt kérdés
nekem állig ér és állandóan zsírosnak érzem. De nem akarok 2 naponta hajat mosni így mindig halogatom de kb fél napig áll jól. mit csináljak vele szerintetek?
2012. máj. 14. 22:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és festve van a hajam ami elvileg szárítja de nem látom. Pantene színvédő sampont használok és dm-es festett hajra való balzsamot
2012. máj. 14. 22:36
 2/14 anonim ***** válasza:
száraz sampont próbáltad már?
2012. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
utólag láttam..mindig egy termékcsaládot használj ez fontos! Ne vegyíts ötvenezer márkát mert teljesen más összetevőket tartalmaz! Az jó hogy festett hajadra festett hajra való termékcsaládot használsz,pantene kitünő minőség,én is azt használom!
2012. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem is festett, kb állig érő és hetente mosom kicsi korom óta, bár nyáron gyakrabban, de akkor hamarabb is zsirosodik, meg persze ha sokat piszkálom nap közben is. Szerintem ez haj függő, egyén függő
2012. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
naponta és hátközépig ér :/ borzalmas....
2012. máj. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Régebben 2-3 naponta mostam, mert nagyon zsírosodott.

Amióta heti 2x mosom azóta nem annyira zsírosodó, ha úgy érzem néha használok két hajmosás között száraz sampont.

2012. máj. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem tudom miért ellenzik ennyire a gyakori hajmosás, főleg nyáron, meg melegben. két naponta mosom a hajam, mert sokkal szebb és fényesebb hajmosás után, de a 3.nap már borzasztóan néz ki szerintem, de nem is csak azért, mert bezsírosodik, hanem egyszerűen a frissen mosott haj gyönyörű szerintem. meg jó érzés, hogy tiszta, kellemes illatú, és én szegedi vagyok, szerintem ahogy mászkálok városban elég sok por is rá rakódik.

a "sok" hajmosástól nem zsírosodik (csak 3. nap, ami szerintem normális és másnál is, kivéve akinek száraz, vastagszálú a haja), nem korpásodik, mindenki dicséri milyen puha és szép.


na annyi a lényeg, hogy ha neked kétnaponta esik jól, most kétnaponta, ha naponta -főleg ha rövid- akkor mosd meg minden nap, ha nem tartod nyűgnek. szerintem a frissen mosott haj önbizalmat ad, és az a legfontosabb, hogy te jól érezd magad a bőrödben.

2012. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mert régen a védőnők általánosban rám ijesztettek, hogy ne mossam ilyen gyakran, mert kihullik, de ez is hülyeség volt... egy kis ideig heti 2x mostam, és a 3. nap már tökre szégyelltem, hogy nem áll olyan szépen, nem olyan jó illatú, sőt inkább büdinek mondanám...
2012. máj. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem középhosszú, és én hetente mosok hajat (mindig vasárnap)
2012. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dóri, te vagy az?
2012. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!