Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki tudom szőkíteni a világosba...

Ki tudom szőkíteni a világosbarna hajamat otthon, üzleti festékkel?

Figyelt kérdés
Nagyon hullik a hajam,de az az álmom,hogy szőke hajam legyen, örülnék ha otthon meg tudnám oldani.A szemöldököm barna, nagyon hülyén nézne ki ha sötétebb lenne a hajamtól?

2012. máj. 24. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Drogériásat erre a célra nem javaslom,ha semmiképp nem akarsz fodrászhoz menni,pedig az lenne a legjobb,akkor is fodrászkellékeshez menjél be,ők élőben látják a fejedet tudni fogják hogy mennyi oxi kell hozzá és milyen festék(bár azt te választod ki milyen árnyalat). Drogériás festékek megbízhatatlanok ilyen szempontból,sokra az sincs ráírva mennyi oxi van benne aztán leégeti a hajad..
2012. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Simán meglehet csinálni. csak jó színt kell választani. amúgy engem zavar ez a hajhullás. Mitől lehet? Ezt előbb orvosolnod kellene!

Aztán jöhet a hajfestés. Én mindenképpen hamvasszőkét ajánlok, és olyat, amibe 9% hidroxi van és fokozatosan világosítsd. (tehát először fesd be, köv. hónapba megint az egészre, egészen addig, amíg el nem éred a kívánt árnyalatot).

Szép szín pl. Garnier nagyon világos hamvasszőkéi.

2012. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A hajhullásra kaptam gyogyszert és már kezd jobb lenni:)

Ma megvettem a festéket,2 árnyalattal világosabbat mint amivel utoljára festettem...remélem jó lesz :)

2012. máj. 25. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Hajfestésnél, arra kell mindig figyelni, hogy soha ne fessük a hajunkat egy színnel, mert nem olyan lesz mint amilyet szeretnénk, sőt olyan is előfordul hogy nem is fogja a hajat. Fogadd meg a tanácsom, a családomban mestrfodrász van, szóval tudom mit mondok! :) SOK SIKERT
2012. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egy színnel? ezt hogy gondolod egyik hónapban barna másik hónapban vörös?

Nekem meg pont a mesterfodrász mondta hogy mindig egy termékcsaládot válasszak és azzal fessem a hajam úgy adja ki a színt idővel igazán!

2012. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy termékcsalád de érdemes 2 vagy több színű festéket összekeverni, a szebb szín érdekében. Tehát 1 hajfestésnél több színnel dolgozol. És ne túl nagy árnyalatkülönbséggel.
2012. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És ezt elmondod miért jó?

Amúgy én úgy szoktam hogy befestem ultra világos hamvasszőkével,és utána miután hatóidő lejárta után lemosom felviszem a színezőt ami palaszürke és 10-15 perc után lemosom azt is..Így lesz olyan ezüst a hajam! Te is erre gondolsz? Mert mást nem tudok elképzelni

2012. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
[link] van ez a szín és van ez [link] pl.ezt a kettőt összekevered, mivel ha csak az egyik színt kened fel nem lesz olyan színű a hajad mint a dobozon, de ha keversz 2 vagy 3 -4 színt akkor valószínű hogy olyan színt kapsz amilyet szeretnél!!
2012. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!