Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szögletes archoz (kocka )...

Szögletes archoz (kocka ) milyen haj fazon áll jól? Hosszú hajból főleg.

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na de érdekes :) Pont most találtam meg én is ezt a színésznőt, mert PONT ilyen alakú az arcom. A 4es képen látható hajam van most, na ez tökre nem áll jól, és amúgy neki se (Olivia Wildnak) mint ahogy az 5-ös és 6-os kép is még jobban kockásítja...
2012. máj. 24. 16:03
 3/10 anonim ***** válasza:

De az első 3 kép az jó nem? Egyébként itt van még egy másik színésznő is (Emily Deschanel) neki is eléggé szögletes az arca. (Jobban mint Olivia Wilde-nak.)


[link]

[link]

[link]


Ha ezek se tetszenek, akkor nem tudok mást mutatni.

2012. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tényleg :)) A dr. Csontos nőci:)

köszi szépen, ezek a nagy hullámok tényleg jók, de vajon házilag hogy lehet megcsinálni hogy ne kelljen mindig fodrászhoz menni?

2012. máj. 24. 16:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Hajvasalóval, vagy hajcsavaróval.
2012. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, én elvileg "ovális" arcformájú vagyok, de kicsit nem is széles az államnál, de szélesebb az arccsontomnál.

Nos nekem is baj van, mert a sima frufru hülyén áll,az egyenes hosszúhaj frufru nélkül még amennyire jól áll. A szőke nagyítja a fejet, tehát mindenképpen sötét haj a leideálisabb. Ha nem akarsz göndöríteni (szerintem macerás), a 2-ik képen látható, félfrufrus, kicsit lépcsőzetesre vágott frizura a legjobb! Nekem is volt ilyen régebben, nekem csak az állt jól. Na, meg az egyenes hosszabb, de nem túl hosszú haj.


Mondjuk az érdekes, hogy én eddig szögletesnek láttam a fejemet, de lemértem, és kiszámoltam, aszerint meg ovális. Na, meg körberajzoltam a tükörképemet, aszerint is teljesen ovális. Kitudjaezt :P

2012. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
***jav*** "de kicsit széles az államnál, de szélesebb az arccsontomnál. "
2012. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem az akkora frufru nem marad ott hanem folyton a szemembe lóg :((
2012. máj. 25. 15:20
 9/10 anonim ***** válasza:
az én fejem Emily Deschanel kocka, sötétbarna hajam van, szinte teljesen egyenes az alja (növesztem össze), a vállamig ér és oldalfrufrum van, olyan ami elég rövid ahhoz, hogy akárhogy áll, ne lógjon a szemembe. ez áll a legjobban, a hosszú haj frufru nélkül szörnyű és az egyenes frufru is.
2012. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de hogy nem lóg a szemedbe? hova teszed? Én olyankor ha hosszabb frufrum van, mindig a fülem mögé kell tűrjem, az meg még kockásabbnak és lenyaltnak mutatja a fejem. De amúgy ezek a nőcik nekem tetszenek, szépek szerintem a tévében is (bár valamelyik nap a dr.csontosnak pont nagyon béna volt a haja, vállig érő egyenes haj, tök egyenes bili frufruval) saját magam arcformáját viszoNT annyira rondának találom....szörnyű:)
2012. máj. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!