Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki aki ért a hőillesztéshe...

Hencike=) kérdése:

Valaki aki ért a hőillesztéshez? Otthon is?

Figyelt kérdés
Valaki , aki pontosan le tudná írni hogyan is kell csinálni ? Nem tűnik olyan bonyolultnak , otthon is meglehetne csinálni hőillesztőgéppel .

2012. máj. 21. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
persze, de nem magadnak!
2012. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgyértem ha vennék egy hőillesztő gépet és keratin rudat hozzá , egy ügyesebb ember fel tudná nekem rakni . Nem hiszem hogy nagyon el lehetne rontani .. :)
2012. máj. 22. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
de ellehet rontani! :)
2012. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem , és miért és hogyan?
2012. máj. 22. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
pl ha tul kozel rakja a fejborhoz, "huz" a haj. Nem volt még póthajad? nekem már fodrász is rakta fel rosszul... no meg azért kreatin oldót se árt ha beszerzel, de azzal is vigyázni kell mert káros! én nem kiserleteznek a helyedben, nem hiaba vannak erre a celra szakemberek, akik tudják mit kell csinalni, meg a legtobb péothajat, nem art atkreatinozni, mert olyan keves es ratyi van rajtuk, amennyivel tuti nem marad ott, jajj.... meg még 1110 dolog, tetess fel pothajat fodrasszal, nezd meg mennyit bibelodik vele!!!
2012. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De volt már póthajam , fodrász rakta fel , nem tűnt bonyolultnak csak a hőillesztő gép kellett hozzá meg keratin rud :) elég hamar kész lett vele :) ezért gondoltam hogy barátnőm is meg tudná csinálni olcsóbban jönne ki
2012. máj. 24. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!