Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon szégyellniv...

Szerintetek nagyon szégyellnivaló, hogyha egy nőnek meg van repedve a bőre? ( striás a bőre )

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és régebben nagyon meghíztam. Nagyon megnőtt a fenekem, és teljesen striás lett. Mostanra elég jól lefogytam, 58 kiló vagyok, és tényleg nincs bajom magammal. Izmos vagyok, alig van narancsbőröm is, de a az egész fenekem, a csípőm, és a combom hátulja is olyan egy kicsit. Ez nagyon gáz? Félek, hogy hogyha összejövök egy fiúval akkor ez őt zavarná. Már voltak barátaim és általában ezért szakítottam velük, mert hogyha továbbléptünk volna(esetleg), akkor nem tetszenék nekik és esetleg visszaélnének ezzel.

Körülbelül ilyen striák vannak rajtam:

[link]


Kérlek titeket, hogy őszintén mondjátok meg, hogy ez gáz-e vagy sem!!



2012. máj. 20. 18:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem is striás a fenekem és a térdem is, elég sok van, de sosem szégyenkeztem emiatt! Suliban, öltözőben megfigyeltem hogy sok lánynak vannak striái. Három barátom közül senki sem mondott rá SEMMIT! Pedig első barátommal még szoktam beszélgetni, mindenért halálra cikiz, de ezt meg sem említette soha. :) Hidd el egyáltalán nem gáz!

19/L

2012. máj. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell szégyellni, és ha egy fiú igazán szeret, akkor ez fel sem tűnik neki. Ez semmit nem vesz el egy lány szépségéből! Fiú vagyok én is.
2012. máj. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

viccelsz?dehogy gáz:)

és úgy szakítottál fiúkkal,hogy lehet nem is érdekelte volna őket:D

azért megnézném 10 emberből hány szerencsésnek nincs egyetlen csíkja sem sehol.én még soha nem híztam meg,de nekem is van csak attól mert régebben versenyszerűen sportoltam és az izomtól nagyobb volt a fenekem meg a combom.

2012. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! :) Mostantól tényleg máshogy fogok ezzel szembenézni :) Köszönöm!
2012. máj. 21. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!