Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon szégyellniv...

Szerintetek nagyon szégyellnivaló, hogyha egy nőnek meg van repedve a bőre? ( striás a bőre )

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és régebben nagyon meghíztam. Nagyon megnőtt a fenekem, és teljesen striás lett. Mostanra elég jól lefogytam, 58 kiló vagyok, és tényleg nincs bajom magammal. Izmos vagyok, alig van narancsbőröm is, de a az egész fenekem, a csípőm, és a combom hátulja is olyan egy kicsit. Ez nagyon gáz? Félek, hogy hogyha összejövök egy fiúval akkor ez őt zavarná. Már voltak barátaim és általában ezért szakítottam velük, mert hogyha továbbléptünk volna(esetleg), akkor nem tetszenék nekik és esetleg visszaélnének ezzel.

Körülbelül ilyen striák vannak rajtam:

[link]


Kérlek titeket, hogy őszintén mondjátok meg, hogy ez gáz-e vagy sem!!



2012. máj. 20. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
mekkora egy ribanc vagy... :/
2012. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jaj már, emiatt egyáltalán nem kell szégyenlősködnöd!:) Nekem is van striám a combomon és a mellemen, ráadásul a mellemen ilyen lilás színű:S Tapasztalatból mondom, hogy ha egy srác szeret akkor egyáltalán nem fogja érdekelni. Ha meg valaki ilyen miatt hagyna el esetleg, akkor az meg sem érdemelt téged! Szóval hajrá, nem kell aggódni!;)
2012. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De az azért gáz, hogyha esélyt se adsz a srácnak, mondván úgy se kellesz majd neki...
2012. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1. : Ne haragudj, de szerintem nem vagy tisztába a ribanc szó fogalmával :))

2. : Nagyon szépen köszönöm a választ! :)) Mostantól máshogy fogok hozzáállni ehhez az egészhez :)

3. : Sosem voltam megelégedve magammal emiatt, és a mai fiatalok képesek lennének ezzel visszaélni már nem azért...

2012. máj. 20. 19:19
 5/14 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Miből feltételezed, hogy nem lennének megelégedve veled? Engem például abszolút nem zavarna, de ezekszerint nem lenne esélyem nálad.

2012. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, mert... nem tudom igazából. Úgy gondoltam, hogy hogyha én nem vagyok magammal megelégedve akkor más sem. Miből gondolod, hogy nem lenne nálam esélyed? Már tényleg nem leszek önző, és nem fog érdekelni ez a dolog, csak kíváncsi voltam, hogy hogyan állnak ezzel a fiúk, mert azért élőben nem tudnám ezt megkérdezni így egy sráctól sem!
2012. máj. 20. 19:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerinted ma már nincsenek olyan srácok, akiket nem a külső, hanem a belső értékek érdekelnek? :-)
2012. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak, ezt nem is tagadom, de nagyon el vannak tűnve! :D
2012. máj. 20. 19:51
 9/14 anonim ***** válasza:

Itt a gyakorin van egy pár szerintem :D

Amúgy hol laksz?

2012. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó de nem gyakorin fogok ismerkedni :DDD Örstől nem messze.
2012. máj. 20. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!