Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mentetek már úgy fodrászhoz,...

Mentetek már úgy fodrászhoz, hogy abszolút nem ismertétek, csak ránézésre választottatok egy szalont és bementetek?

Figyelt kérdés

Nem sűrűn járok fodrászhoz, ált. csak a hajam végéből szoktam vágatni, de nemrég új városba költöztünk (Szeged), és most nem tudom, hova menjek.


Szerintetek menjek be csak úgy egy fodrászhoz és kész?


2012. máj. 15. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezősködj szegediektől, h kit ajánlanának neked.
2012. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

persze,írd be googleba milyen fodrászok vannak és ami szimpatikus! De nem minegyiknek van honlapja! Esetleg ha majd összeismerkedsz emberekkel tőlük is megkérdezheted kit ajánlanak?

Én a fodrászomat párom által találtam meg,nekem is új város volt de ő csinált meg feketéből szőkére amiért nagyon hálás vagyok és szeretem érte:)

De voltam már ritka szar fodrászoknál is meg olyanoknál is aki elkért 9 ezer ft-ot egy festés vágásért amit még el is b*szott:/

Ha elsőre rátalálsz akkor szerencsés vagy,de általában tapasztalat árán tudod meg melyik a neked legmegfelelőbb!

2012. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mentem, ránézésre csak úgy kiválasztottam egy fodrászatot, nem is akármikor: a szalagavatóm napján mentem oda először, ami péntek 13-a volt pont :D Nagyon paráltam (nemcsak a péntek 13 miatt), mert az előző fodrászom sose úgy vágta a hajam, ahogy én akartam, meg mindig sokat ritkított és vágott. De ők olyan jól levágták a hajamat, hogy azóta is odajárok. Érdemes volt bevállalnom :-)
2012. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mentem kolléganő ajánlására, elkértem a telefonszámot, aztán volt olyan is, hogy ki volt írva az ajtóra a telefonszám és bejelentkeztem (pont az albérlet mellett volt), meg barátnővel is mentem az ő tanácsára.
2012. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már mentem, és szépen levágta, aranyos is volt.
2012. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!