Tetoválás hátra?

Figyelt kérdés

Már van egy tetoválás a lábamon, amit elég könnyedén vettem fel! Most viszont a hátamra szeretnék egy latin feliratot! Kb. a 2 lapockám közzé, 2 cm-es betűkkel! Szerintetek be merjem vállalni? Elég vékony alkat vagyok! Csak az írjon akinek van is tetoválása!


19/L


2012. máj. 14. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a lapockámon van tetoválás. ha tényleg szeretnéd akkor simán vállald be sztem, megéri a fájdalmat. am én is elég vékony alkat vagyok.
2012. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk a jobb lapockámon van és a bokámon lévő jobban fájt...de ez egyéni dolog sztem...:) Én bevállalnám a helyedben!:)
2012. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát szerintem be is fogom! Nem vagyok az az ijedős fajta! :) Egy szép tetoválás mindent megér! ;)
2012. máj. 17. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!