Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árt vagy használ a hajamnak...

Árt vagy használ a hajamnak ha minden mosás után pakolást rakok rá?

Figyelt kérdés
Ezzel nincs akkora baj, csak én 2 naponta mosok hajat..
2012. máj. 13. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Csak te tudod megítélni. Ha úgy látod, hogy kell neki, és sokkal szebb lesz a hajad, mintha nem tennél pakolást a hajadra, akkor nem árt.
2012. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Én mondjuk hetente 1x vagy 2x teszek pakolást a hajamra, attól függően, hogy mennyi időm van.


A hajpakolás ugyebár táplálja, ápolja a hajat, tehát gondolom ártani nem árt, bár szerintem nem jó túlzásba vinni. Azt gondolom elég lenne, ha minden 2. hajmosásnál használsz pakolást. :)

17/L

2012. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
szerintem is elég lesz minden 2 hajmosásnál! Lehet attól zsírosodik gyorsan a hajad! Inkább hajmosás után rakjál rá az első hajmosásnál nem kiöblítendő balzsamot de csak a végekre:)
2012. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Egyáltalán nem árt, ha jó pakolást használsz (tehát nem valami olajos cuccot, amit utána ki kell samponnal mosni). Régebben és is 2 naponta használtam, akkor jött rendbe a hajam többnyire.
2012. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Ne tegyél rá mindennap, az ellenkező folyamatokat indíthat el. Elég lesz az minden 2. alkalommal!
2012. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!