Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj hogyha szőrös a hasam? 14/L

Baj hogyha szőrös a hasam? 14/L

Figyelt kérdés

15 éves leszek szeptemberben és már régóta aggódom amiatt,hogy szőrös a hasam. másnál is fordult elő? mit tudnék tenni? (csak nem depilálhatom,vagy igen?)

a szőr közvetlenül a cunimtól jön fel...egy csíkban felfele.

segítsetek! esetleg még van valaki akinek ilyen próblémája van/volt ?


2012. máj. 13. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem baj, szerintem szép szimmetrikus így, mutatja hogy merre kell menni a cunihoz mint 1 irányjelző :D
2012. máj. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, de divat ma a sima has. Szemöldökcsipesszel kiszedheted, de ha többször kiszeded, jó eséllyel kikopik, szóval ennek tudatában szedd ki, ha kiszeded, tehát csak ha nem bánod, hogy többet nem lesz.
2012. máj. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Borotva,vagy gyanta.
2012. máj. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
képet!
2012. máj. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sok lánynak szőrös.Epiláld le,aztán ha visszanő megint.
2012. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen gondom, és sajnos elég érzékeny a bőröm. Így csak strandidőszakban szoktam gyantázni, utána bőrápoló krém, és pár napig jó. Ilyenkor még nem gyantázom le, minek, úgysem látja senki. 16L
2012. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A szemöldök csipesztől abszolút nem lesz ritkább. Én évek óta azzal szedtem, de ugyanannyi nőtt vissza. Kozmetikus és gyanta, na így talán nekem is elmúlik, illetve idővel kevesebb lesz... Elég kellemetlen, pláne abban az időszakban, amikor növeszted (mert ugye meg kell nőnie valamennyire, hogy gyantázni lehessen) és a Párom meg simiz. :/ De sajna erről nem tehetünk, ellene viszont igen! Nyugi, nem Vagy egyedül!
2012. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, de ha túl sok van, az hormonproblémára utal.
2012. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!