Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Összeérnek a combjaim és...

Összeérnek a combjaim és kidörzsölődnek. Mit ajánlotok ellene? Lent.

Figyelt kérdés
Ma egész nap szoknyában voltam és teljesen kidörzsölődtek a combjaim. Hogyan lehetne ezt megszüntetni?
2012. máj. 11. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Sportolj! Fuss vagy ússz vagy biciklizz, bármi, hogy ne érjenek össze.

Addig meg Vegyél fel rövid, vékony tapadós gatyót szoknya alá, vagy harisnyát...

2012. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ugyanilyen problémával küzdöm. Én hintőporozni szoktam, viszem magammal és gyakran újra hintőporozom. De így sem mindig sikerül elkerülni. Barátnőm biciklisnadrág szerűt vesz alá, de nekem az túl meleg lenne, meg nem tudom, hogy a derekamnál nem lenne-e még vastagabb...Esetleg valami hosszabb szárú bugyi?
2012. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vmi hosszabb szárú dolgot vegyél alá..lehet az legging vagy bugyi vagy vmi harisnya féle...ha akarod,látszik,ha akarod,nem..
2012. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sportolok és nekiállok futni. És kipróbálom a "nagymamabugyit" :D
2012. máj. 11. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:
A fapados nejlonharisnyának kell levágni a szárát akkorára, hogy még ne pöndörödjön fel, és tökéletes.
2012. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hitőpor! :D ha kidörzsölted,körömvirág krém :)
2012. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!