Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Revalid kapszulát vagy...

A Revalid kapszulát vagy Revalid sampont használjam?

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves lány vagyok és sok a babahajam ami nagyon idegesít mert olyan mintha oldalt kopaszodnék vagy nem is tudom és engem ez zavar és szeretném ha gyorsabban nőne a hajam mert növesztem. Olvastam a Revalid kapszuláról és a samponról is sok jó dolgot mint például: gyorsan nő tőle a haj és hogy nem gyógyszer , meg h tényleg szebb és erősebb lesz tőle a haj. De viszont olvastam hogy valakinek például megerősödött a szőrzete tőle és több volt a jó eredmény mint a samponnak de én ki szeretném próbálni a revalid kapszulát vagy a sampont csak attól félek hogy nekem is megerősödik a szőrzetem meg szőrős leszek ott is ahol eddig nem pl ( bajusz) XD Véleményeket szeretnék szerintetek mit csináljak? Am 2- 3 hónap egy ilyen kúra utána látszik eredmény : :D

2012. máj. 9. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is ebbe a cipőben vagyok már egy hónapja megvettem a kapszulát meg a sampont,balzsamot,de eddig még nem mertem bevenni a kapszulát,mert félek,hogy nekem is kinő a bajszom ami sose volt,de majd nyári vakációba elkezdem szedni :D

De a sampon,balzsammal teljesen meg vagyok elégedve.

Bocsi,hogy nem segítettem

2012. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam már a revalid kapszulát és nekem bevált, nőtt tőle a hajam és egyáltalán nem erősödött meg tőle a szőrzetem szerintem ez jó nagy hülyeség:D a balzsamját is kipróbáltam de annál nem észleltem túl nagy változásokat..szerintem a kapszulát szedd:D
2012. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szedtem a kapszulát, az nagyon jó volt, sokat erősödött tőle a hajam és én nem szőrösebb tőle. A samponját is haszáltam egyszer, az önmagában nem csinál ilyet, szép volt tőle a hajam, de szerintem a kapszulával együtt igazán hatásos.
2012. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, szerintem akkor megpróbálom a kapszulát én is am nyáron akarom elkezdeni az pont 3 hónap ugyh :D remélem sikereket érek el :D am ti is 17 évesek vagytok??
2012. máj. 10. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok :

Én 15 éves vagyok :D

2012. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja értem :D na akkor essünk neki próbáljuk ki a kapszulát :D XD én azt mondom :D
2012. máj. 10. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a tonikot használom, már majdnem elfogyott az egész doboz, és (lehet hogy már csak beképzelem magamnak) olyan mintha jobban hullana mint eddig. Most gondolkodom rajta, hogy hagyjam-e abba a tonik használatát, és vegyek inkább kapszulát??

Van valaki, aki hasonló gondokkal küzd, és valami más "csodaszerben" találta meg a sikert?

2012. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja értem az nem jó :S
2012. máj. 12. 10:55
 9/9 Mészáros Erika83 válasza:

Sziasztok!!!

3 és fél hónapja szültem szoptatok és nagyon erőssen hullik a hajam 😔

Nem győzöm a hajakat takaritani

Mit ajánlotok szoptatás alatt mit tudok szedni?

Köszönöm

2016. okt. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!