Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolaj felkenésekor...

A ricinusolaj felkenésekor nektek is nagyon sok haj hullik ki?

Figyelt kérdés
Most raktam fel nemrég, és rengeteg hajam kijött mikor felkentem. Ez mindig így van, bár még csak ez a 3. alkalom. Ez normális szerintetek?
2012. máj. 4. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet nem tapasztaltam, pedig már november óta használom. Hogy teszed fel?
2012. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindig összekeverem egy kis olívaolajjal, felmelegítem. A hajamat rendesen kifésülöm és előrehajolok, úgy kenem be apránként mindenhol. Ha mondjuk a végét kenem és végighúzom a kezem rajta, akkor a kezemben egy csomó hajszál ottmarad. Vagy ha a tövét kenem be, akkor is ha kihúzom a kezem, ott vannak a hajszálak. Szerencsére nagyon sok hajam van, így ez nem nagy probléma.
2012. máj. 4. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
kimosáskor is rengeteg hajam kijött. Mikor már nagyon zavart akkor megszámoltam és 150 szál mindig megvolt.. abba is hagytam.
2012. máj. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer használtam a ricinusolajat, de döbbenet, hogy mennyi hajam kihullott!

Összességében felkenéskor és hajmosáskor kb. 3x annyi haj kihullott, mint máskor hajmosáskor. Én mondjuk a hajhosszra kentem, hogy ápoljam, mert állítólag baromi jó. Sokat olvastam róla, más az első használat után érezte, hogy milyen jó puha a haja stb., én egyáltalán nem tapasztaltam ilyet.

Azóta sem használom, hiszen ha csomó hajam kihullik és annyira nem is táplál, akkor miért?! Maradok a jól bevált placentás pakolásnál, az is tök jól ápolja a hajam, nem drága és nem hullik tőle a hajam. :D

2012. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem igaz, hogy rengeteg hajam kijön, de ápolja is a hajam, puha lesz tőle, meg nő is. Szóval jó is meg nem is. Hajpakolást én is szoktam használni, amikor éppen nem rakom rá az olajat. Na akkor viszont lényegesen kevesebb hajam hullik ki.
2012. máj. 5. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!