Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szolárium mindenkinek hat?

A szolárium mindenkinek hat?

Figyelt kérdés
fehérbőrü vagyok,napon leégek és ezért járok szoláriumba de eddig csak 3x voltam.8-8-10 percre ..kérdésem az hogy ugye nem hiába járok?meg fog fogni? mennyi idő után várhatok változást?
2012. máj. 4. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, megfog, de rendszeresen kell járnod. viszont arra vigyázz, le ne égj. ja és használj uv-krémet.
2012. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyilván a bőrödtől függ! én vörös hajú, fehérbőrű csaj vagyok ! ritkán járok, de vigyázok mindig .. volt, h megégtem de látszott az árnyalateltérés. Pl 1 darabig magamon hagytam a fehérneműket és aztán jobban láttam, hogy megfog!
2012. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is vöröshaju vagyok !! csak én festetem barnára..ma is voltam majdnem 10percre. de leégtem..ilyenkor mi a teendő? persze most nem megyek pár napig..
2012. máj. 6. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
kend be magad és vegyél fel ne túl szoros, kényelmesebb ruhákat.
2012. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Nagyon vigyázz!Nem szabad leégni,menj inkább 0.3-asba!Főleg ha vörös a hajad és világos a bőröd!A bőr nem felejt!Komolyan!Most egy hétig ne menj szolizni!

2012. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kell egy kis idő hogy a bőröd alkalmazkodjon a szolihoz, /kb 2 hét után már látni fogod/ de ne vidd túlzásba, heti max 2 alkalom bőven elég, és főleg arra figyelj hogy ne égj meg!

2012. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!!:) kb csütörtökön megyek ujra...4 nap kihagyás biztos elég..:) az a baj hogy nagyon barna akarok már lenni..idegesit ez a hulla szín...de már látni azért h járogatok :)
2012. máj. 7. 16:32
 8/8 Nicole0605 válasza:
Szerintem részesítsd előnybe a 0.3-as európai szabványú gépeket ha fehér és érzékeny bőrű vagy mert azok sokkla hatékonyabbak a fehér bőrűeknél, és nem pirosodsz ha nem barnulsz:) JAAAH!!és krémezz előtte mindenképpen! Így a hatás biztos nem marad el:)
2012. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!