Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire féltek attól, hogy a...

Mennyire féltek attól, hogy a szoli miatt el rákosodhat az anyajegyetek? Ti, hogy védekeztek ellene?

Figyelt kérdés
Nekem van egy pár darab a testemen,de azt hallottam,hogy csak a fekete rákosodhat el ez igaz? vagy mindegyik olyan lehet?

2012. máj. 1. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha heti 1-2 alkalommal jársz szolizni, olyan stúdióba, ahol gyakran cserélik a csöveket, akkor nem kell tartanod az anyajegyeid elváltozásától. Én is nagyon anyajegyes vagyok, de a csokicső Eu 0,3-as csöveit biztonságosnak tartom, ezért én abba járok! :) :) :)
2012. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszod :) Én 7 és felesbe járok más néven expresso szerinted az még bele fér?
2012. máj. 2. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is eu-szabványos gépbe járok,néha erős csoki csövesbe,és nekem is van jó sok anyajegyem,de én meg kérdeztem a bőrgyógyászomat és azt mondta,hogy csak az új anyajegy rákosodhat el,és az is először más színű alakú lesz,szóval ha félévente el jársz bőrgyógyászatra akkor nem lesz baj.A kávés cső erősnek számít nagyon,nem ajánlom a rendszeres használatát!üdv
2012. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod :)
2012. máj. 4. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is , ha EU-s csokicsöves gépet használsz nem kell attól tartanod, hogy elrákosodna az anyajegyed. De ha még így is félted, akkor lehet kapni a szolikban 25-30-50 faktoros stifteket, amivel bekenheted az anyajegyeidet,vagy bármit, amit védeni szeretnél(pl.:tetoválás).
2012. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én ezt 50 faktoros naptejjel kezelem,de kíváncsi vagyok más,hogy van ezzel.
2012. máj. 5. 20:09
 7/8 anonim válasza:
Én 60 faktoros stiftet használok az anyajegyeimre, de tetoválásra is jó. :)
2012. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :)
2012. máj. 8. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!