Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, Nők! Milyen gyantát...

Lányok, Nők! Milyen gyantát használtok az intim test részeteken és milyen sűrűn? Nem fájdalmas?

Figyelt kérdés
én most borotvát használok de elég hamar visszanő a szőr :S szeretnék átváltani gyantára! 16/L

2012. máj. 3. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

én is borotválok, de váltani akarok

kiváncsi vagyok a válaszokra

2012. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TijuMK ***** válasza:

Én Veet hideg gyantát használok, természetesen fáj, de megéri :D Mert nem nő vissza kb 3 hétig, amúgy úgy szoktam hogy előtte leszedem a lábamról, a karomról és a hónaljamról és már mindenhol fáj szóval ez már a legkevesebb.

Ja igen, és félbe szoktam vágni ollóval a gyanta csíkokat, és kis részletekben szedni le az intim helyről a szőrt. Nekem úgy kevésbé fáj minthogy egy húzással az egészet.

2012. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!