Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mit csináljak (gyanta)?

Most mit csináljak (gyanta)?

Figyelt kérdés
Eddig borotváltam a lábam, de át akarok térni a gyantázásra. Ma legyantáztam itthon a lábam..de vannak olyan szőrszálak, amik csak 2-3 milisek és sehogy sem szedi le a gyanta (2 hete nem borotváltam a lábam, hogy elég hosszú legyen a szőr). Most várjam meg míg kellő hosszúságúra megnőnek a megmaradt szálak és utána gyantázzzak megint vagy mi legyen? =(

2012. máj. 2. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja értem!:) Így már okés!:) (8-as voltam:)
2012. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

kvittagirl! Jó lenne ha írnál hogy milyen volt!

És a szemöldök csipeszes dolog..túl sok van ahhoz olyan picik, hogy kiszedegessem őket egyenként. :S

Veet zselégyantával próbáltam..ha már megvettem, elhasználom kisebb nagyobb sikerrel, de utána megpróbálom majd én is ezt a 1,5 milis szálakra kifejlesztett dolgot!

Köszönöm a tanácsokat!

2012. máj. 2. 20:27
 13/13 anonim ***** válasza:
Még azt tudod csinálni, hogy veszel luffa-szivacsot (uborkaszivacsnak is hívják) (kozmetikai méretűt), és fürdéskor, mikor már jól kiázott, akkor avval is megdörzsölöd. Jobban kiáll akkor a szőr.
2012. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!