Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mit csináljak (gyanta)?

Most mit csináljak (gyanta)?

Figyelt kérdés
Eddig borotváltam a lábam, de át akarok térni a gyantázásra. Ma legyantáztam itthon a lábam..de vannak olyan szőrszálak, amik csak 2-3 milisek és sehogy sem szedi le a gyanta (2 hete nem borotváltam a lábam, hogy elég hosszú legyen a szőr). Most várjam meg míg kellő hosszúságúra megnőnek a megmaradt szálak és utána gyantázzzak megint vagy mi legyen? =(

2012. máj. 2. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem rosszul csinálod. én is most kezdek áttérni a gyantázásra, és előszőr hiába volt meg a szőr nagysága a lábamon, kb a negyedét sem szedte le a gyanta. nekem az volt a baj, hogy nem nyomkodtam rá rendesen a gyantacsíkot, meg az is lefelé kell inkább nyomkodni. és az sem mindegy, hogy milyen irányba téped fel.
2012. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ami elég hosszú volt, azt leszedte.. Meg a szőr növésével ellentétes irányba húzom lesz. Szépen leszedi, kivétel ezek a 2-3 milis szőrszálakat..
2012. máj. 2. 19:06
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

2-3 mm nem elég a gyantázáshoz. Átlagosan 5 hetet kell várni 2 gyantázás között, hoyg már legyen mit leszedni egyáltalán.

Amúgy a kozmetikába gazdaságosabb elmenni. Árban csak néhány száz Ft-tal több, és egyszerűbb, gyorsabb, nem ragad össze a laká, elérnek ott is, ahol Te Magadnak nem, látja a nővési irányt, amit Te hátul nem, stb.:)

2012. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy erős volt a szál és azért nem tépte ki
2012. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Na a 3-as jó nagy hülyeséget írt: méghogy gazdaságosabb kozmetikába járni gyantáztatni???

Lássuk csak: egy gyanta gép: 6000-8000 Ft, a papír+ gyanta 700 Ft és elég 2 teljes gyantára(lábak, karok, bikinivonal, hónalj).. Egy teljes ilyen gyantázás min. 3-4000 Ft kozmetikába..(vagy több..)

Hogy is éri meg???


Növekedési irányhoz kell egy tükör és kész..


Na amiket nem szedett le a gyanta, azokat szépen kiszedegeted csipesszel.

2012. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egy teljes ilyen gyantázás min. 3-4000 Ft kozmetikába..(vagy több..) "


Én 1600 Ft-ot fizetek.

2012. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én most vettem új veet-et! állítólag az 1,5 mm-es szőrszálakat is kiszedi direkt erre feljlesztették ki..Most még annyi se a szőrszál hosszom,mert epiláltam aztán tüsis de nem látszik semmi stb.stb., aztán várok 1-2 napot aztán írok ha gondolod milyen volt:)
2012. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!:) - Jó neked!:) n

Náluk 2000 Ft a teljes lábgyanta, a kargyanta 1000 Ft, a hónalj és a bikinivonal 600 Ft. (...és ez vidék)


Te hol gyantáztatsz mindent 1600 Ft-ért?

2012. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8-as, nem olvastam el teljesen figyelmesen. Csak lábgyantát csináltatok, a VIII. kerületi lakótelepen.

A többi részt nem gyantázom. Nem is tudom, ha én a lábamat sem tudom egyedül legyantázni, sőt még anyukám segítségével sem, akkor a többit hogy lehetne. Hiszen 2 kéz kell a gyantázáshoz, és 2 kezet nem tudok használni a hónaljhoz vagy a karhoz. Még a combomat sem érem el hátul, az alsó fazonról és a popsiról nem is beszélve.

Amikor otthon próbáltam, minden összeragadt, és a fele szőr fennmaradt. A kozmetikában meg 25 perc, és semmi nem ragad, és minden sima lesz.:)

2012. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak példának küldök egy körülbelüli árlistát:

[link]


Lehet kalkulálni..

2012. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!