Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőrű lányok! Ti hogy...

Fehér bőrű lányok! Ti hogy barnultok le?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér a bőröm, de szeretnék végre idén nyáron lebarnulni. Tegnap is egész nap túráztam rövid nadrágba és ujjatlan felsőbe, de nem fogott meg a nap.Miért van az ha más lányok kifekszenek egy fél órát napozni már tiszta barnák lesznek én meg egész nyáron fehér vagyok.Strandon is ha megnézem szinte mindenki olyan barna és meg szégyellem magam fürdőruhában:/ Mit tegyek, hogy egy kicsit lebarnuljak?
2012. máj. 1. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

figyelmedbe ajánlom ezt az oldalt:

[link]

nem mindegy melik fajta bőrtipusu vagyok.. én is nagyon fehér vagyok, ha kimegyek napra visszaverem jóformán a fényt mint a hó... nem tudok barnulni csak leégni, ha megyek strandra 50es naptejet használok, mert inkább leszek fehérbőrű, mint rákos...

2012. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sehogy :D
2012. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első által linkelt oldalon én a 2-esbe tartozom, de barnulnom még nem sikerült.

Meg szeretném próbálni a szoláriumot, hátha segít, persze nem vinném túlzásba...

2012. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!