Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 évesen kopasz leszek lány...

14 évesen kopasz leszek lány létemre?! (lent)

Figyelt kérdés

A hajam 1-1.5 éve elkezdett hullani, és a fejem tetején kevesebb lett. Ezért egy h.ülye bőrgyógyázhoz jártam, aki adott mindenféle szar sampont, és nem lett jobb. Aztán hagytuk a francba. Aztán elmentem egy természet gyógyászhoz, aki étrend változtatást ajánlott, erre az időszakra. És azt reméltük, hogy több lesz a hajam, és mindenféle bio sampont adott és ezek csoportosítását változtatta az elmúlt 9 HÓNAPBAN! és mivan a hajammal? SEMMI MÁR MIDENHOL KEVESEBB! ROHADTUL ELEGEM VAN! KOPASZ LESZEK? ÉS ANNAK A TERMÉSZETGYÓGYÁSZ NŐNEK EGY RAKÁS PÉNZT HAGYUNK OTT A SEMMIÉRT! van lézerezés, akupunktúra, samponok pakolások, DE SEMMIT NEM VÁLTOZIK!!!!

Arra gondoltam, hogy elmegyünk hormon vizsgálatra, ott segíteni tudnak. Vérvétel?


Segítsetek mit tegyek? Nagyon elkeserettem!


14/L :(



2012. ápr. 30. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mindenképp orvost javaslok, akár úgy hogy kezd újra az egészet. Tehát első lépcső körzeti és ő utaljon új helyre annak fényében hogy itt és itt már voltál de annak nem volt hatása.


A természetgyógyászt meg ezeket az ezoterikás félnótásokat pedig kerüld el, másra nem jó csak arra hogy rajtad gyakoroljon hátha valami bejön alapon. Ő kéne fizessen neked mert gyakorolhat rajtad, nem te neki.

2012. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
góckutatás, hátha van valami gyulladásod aminek ez a "mellékatása". én nem nagyon értek ehhez, ez az egyetlen tippem. remélem sikerül megállítani* : )
2012. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Menstruáció miatt lehetsz vérszegény, arra vasat kell szedni, meg tudják mondani vérvétellel.

Ha nem ez, hormon vizsgálat is jó lehet.

2012. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
használj revalid hajkapszulát a sógornőmnek bevált
2012. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj el egy orvosi kivizsgálásra, valami szervi bajod lehet, vagy valamilyen hiány betegséged. 14 éves korban csak úgy nem hullik az ember haja.
2012. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem vagy vérszegény? gyulladás-góc valahol?
2012. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben nagyon sok hajam kihullott ,elmentem vérvételre és közölték velem ,hogy valahol van egy nagy gyulladásom és kiderült ,hogy a mandulám ki is vették és visszanőtt, két éve megint hullott akkor megint vérvétel volt és csak vashiányom volt arra kaptam gyógyszert és jobb lett . Viszont egy vérvétel mindenképp ajánlott!!
2012. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok !

Mármint nem a mandulám nőtt vissza hanem a hajam Bocsi :)

2012. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sörélesztőt használj.
2012. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
mindenképp orvoshoz fordulnék. először keresd fel a házi orvosod, majd ő beutal a megfelelő helyre. talán az lenne a legjobb, ha maszek rendelőbe mennél, ott biztosan foglalkoznak veled.
2012. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!