Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy NE barnuljak?

Mit tegyek, hogy NE barnuljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy nagyon gyorsan megfog a nap,tegnap is fél órát sétáltam és az lett az eredménye,hogy rettentő barna vagyok. Már zavar,egyrészt félek,hogy kisebbségnek néznek másrészt meg nem is szeretem ha annyira nagyon barna vagyok. Most kb. ilyen a színem: [link]


Előre is köszi a válaszokat!

17l


2012. ápr. 30. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szép lehet ez a szín, de ha nem akarsz ennél barnább lenni, egyszerűen kerüld a déli napot, vagy kend be magadat 50 faktoros naptejjel. Olyat vegyél ami Titán-dioxidos, illetve fizikai fényvédős.
2012. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Beszerzek egy olyan naptejet mindenképp! Szerintem is szép,azért szeretném megőrizni ezt a barnaságot,jobban semmiképp sem szeretnék barnulni.
2012. ápr. 30. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
kerüld a napot,meg a lehető legerősebb naptejet keresd meg, pl 75 (állítólag van olyan :D)
2012. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!