Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre vágassam a hajam, ha...

Milyenre vágassam a hajam, ha kerek (pufi) az arcom?

Figyelt kérdés

Légyszi képeket is mutassatok ha lehet:)

Sajnos magamnak vágtam mert túl sok volt a féloldalas frufrum és nagyon dús, de véletlenül elrontottam és levágtam olyan bilisre. Most nem olyan szörnyü mert vágtam bele ilyen cikkcakkokat de még sosem volt olyan hajam ami igazán tényleg hosszabbítaná az arcomat. Segítsetek pls. Köszi előre is:)


2009. jún. 22. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
ha kerek az arcod, akkor a nem-tépett, és teljesen egyenes haj nyújtja meg legjobban optikailag, ha ezt szeretnéd
2009. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hosszú egyenes haj, frufru nélkül. Szerintem ez a legjobb kerek archoz.
2009. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De ha már frufrut vágott, akkor nem tudja egyik percről a másikra megnöveszteni frufru nélküli hosszú egyenesre...

Szerintem ha már így alakult, akkor csatold meg a frufrud a többi hajad pedig egyenesítsd ki, ez is nyújtja elvileg.

2009. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Neki is kerek az arca és milyen jól áll ez a haj.. Nekem is így lesz levágatva!

Kerek arcom van! :)

Amúgy ellehetne felejteni, h a középen elválasztott frufru nélküli haj áll jól! Fas.ság! Úgy még golyófejűbb leszel!Oldalt elválasztott haj, és oldal frufru!!

2009. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!