Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék leggyorsabban...

Hogyan tudnék leggyorsabban kívül-belül megváltozni?

Figyelt kérdés

Hatalmas nagy csalódáson vagyok túl, viszont jövőhéten találkozok az exemmel, aki megcsalt.(elkerülhetetlen, mert egy társaságban vagyunk)

168 cm magas vagyok, 65 kg. vállig érő szőke melíros hajam van, nagy barna szemeim.

átlagosan öltözködtem eddig, farmer, sportcipő,póló,bőrdzseki.

valami vagányabb, de nőies külsőt szeretnék, pl. Ashley Tisdale stílusa nagyon bejön, és Miley Cyrus-é is. (félre ne értsétek nem rájuk szeretnék hasonlítani, csak az öltözködésük bejön)

Más hajszín, nem tudom mi állhat jól, kicsit kreolos a bőröm.

Gondoltam lövetek egy pircinget is a szám alá bal oldalra, bár nem tudom még.

Cikkek, videók, képek, ötletek, minden jöhet, a legegyszerűbbtől a legextrábbig, és valamit alakítok belőle :)


Köszönöm előre is a segítsegeteket : 21/L


2012. ápr. 29. 17:51
 1/2 anonim válasza:
100%

A belsőddel nem hiszem, h túl nagy gond lenne, vmiért csak beléd szeretett...

A pircing jó ötlet lehet, de akkor már a szád alá sztem. Esetleg a csípődre egy szexi tetkó :)

Ez egy jó oldal, talán találsz vmi használhatót;

[link]

2012. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem régóta érlelődik benned a gondolat, akkor szerintem egyenlőre a tetkóval és társaival várj. A pc még talán oké, hiszen, ha mégsem tetszik kiveszed és kész. A tetkó viszont egy életre szól és ha hirtelen felindulásból csináltatod meg, később megbánhatod!


A hajadra tudnék több ötletet is. Kreolos bőrhöz szerintem a közepesbarna nagyon jó választás! + Valamivel feldobhatod a külsőd, pl. vágatsz valami jó fazont. Esetleg oldalfrufrut stb. Vagy behullámosítod a hajad, most nagyon divatos a természetes haj. Szóval nem a full egyenesre vasalt, vagy a mesterien mű hatású göndör haj, amit órákon át sütögettek.


Ha az alap öltözködésednél maradnál, dobd fel pár kiegészítővel pl. feltűnő nyaklánc vagy fülbevaló, csinos öv, hajpánt. A lényeg az, hogy a több, kevesebb. Ne ess túlzásba, tehát feltűnő hajpánthoz szolid fülbevalót és nyakláncot válassz, feltűnő fülbevalónál elhagyható a nyaklánc stb.

A ruháknál bátran válassz színeset, mintásat.

Ha vágysz egy kis ruhatár-frissítésre szerezz be néhány rövidnadrágot, szoknyát, csinos felsőket. Vegyél valamilyen szandált, félcipőt, ami kicsit csajosabb.


Szerintem csak szolid sminket csinálj. A kerol bőr nagyon szép, tehát az alapozót, púdert, bronzosítót, pirosítót nyugodtan elfelejtheted. Kicsit nehéz így látatlanba sminkelési tanácsot adni, de azt gondolom, hogy felső pillák tövébe egy vékony tusvonal és szempillaspirál kombó jó választás, vagy az alsó pillák tövébe szemceruza és spirál. A szádra egy a szád színével harmonizáló rúzs vagy szájfény, vagy csak ajakápoló.

Én a tus+spirál+ajakápoló sminket imádom. Szolid, de kiemeli a szép barna szemeimet, amiket nagyon szeretek. :)


Belső téren szerintem sem kell változnod. Nem ismerlek, de ha beléd szeretett, akkor úgy voltál neki jó, ahogy vagy. A lényeg, hogy mosolyogj, legyél felszabadult, nyitott és vidám.

2012. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!