Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni foltokon segít...

Pattanás utáni foltokon segít a napfeny vagy a szolárium?

Figyelt kérdés
folt

2012. ápr. 29. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a szoli nagyon sokat segít ilyenekre!
2012. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
napfény sokat segít
2012. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 majomajom ***** válasza:
nekem is segít a napfény, de inkább a napozás, mostmar nem látszanak a foltok :D hála istennek.
2012. máj. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
es sokat kell rá napozni,hogy eltunjon? mert nekem eléggé foltos az arcom :S
2012. máj. 1. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:
annyiban segít, hogy kevésbé észrevehető lesz a rózsaszín vagy barnás folt egy lebarnult bőrön. idővel amúgy elémúlik. a sebek gyógyulása ideje 28napig is eltarthat,és onnantól szépen halványodnak. 2hónap és tökéletesen eltűnik.
2012. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 majomajom ***** válasza:
hát én 2 órát napoztam rá :) és nem látszanak
2012. máj. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szoli valóba szárítja a pattanásokat,valamint a kék fénye meg öli a pattanásért felelős baktériumot is.Túlzásba nem szabad persze így se vinni,ha nekem ki jön egy akkor 2-re emelem a heti 1 alkalmamat,és erős csoki csöves gépbe megyek.Remélem tudtam segíteni:)
2012. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mikor a legjobb napozni? Mármint mikor fog a legjobban a nap? persze napszurás nélkül... :P
2012. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!