Szolárium help?

Figyelt kérdés

Most mennék először szoliba.

Kell előtte bekenni magam valamivel?

-Vagy mi tudnivaló van szoli előtt??

-Hány percel kezdjem h fokozatosan barnuljak?

- Átlagos bőrszínem van.

- Álló szoli a jobb ugye??

-Továbbá hogy megmaradjon a szín hetente kell majd menni vagy elég ha ér a nap és megmarad??


20/F



2012. ápr. 23. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

először is:

mielőtt szolizol, érdemes letusolnod, mert utána jó pár óráig nem szabad, mert leviszi a színt.


szoli előtt lehet használni különféle krémeket stb, de teljesen mindegy, hogy használsz-e, vagy sem.


álló szoliban több cső van, egyenletesebben fog, és elvileg gyorsabban barnulsz, viszont a fekvő tartósabb színt ad.



hetente menjél 2x, aztán ha már elérted azt a színt, amit szerettél volna, elég heti 1x.



a percet ne tőlünk kérdezd, a szoliban kérdezd meg, mennyit ajánlanak. mert nem mindegy, hogy egy olyan szoliba mész 10percre, ahol 2 éve volt csőcsere, vagy oda 10 percre, ahol 2 napja.


+tipp: ha gyorsabban, és tartósan barnább akarsz lenni, béta karotint fogyassz sokat, de mértékkel!

2012. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is tévhit hogy utána nem lehet fürdeni, lehet! Nyugodtan, a krémből akkorra már beszív, annyit a bőröd amennyi neki kell, a barnaságot nem lehet csak úgy lemosni! Mindig be kell kenned magad mivel szolizási idő alatt sok nedvességet veszít a bőr és célszerű ezt megakadályozni! A hidratált bőr sokkal egyenletesebben és tartósabban barnul, mint egy száraz bőr! Először max. 6 perc! Mindig kérd ki az alkalmazottak véleményét! Heti 1x ajánlott természetesen nyáron, ha strandolsz vagy van időd napozni, akkor megmarad!

Remélem tudtam segíteni 

2012. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

milyen krémmel kenjem b magam??

illetve kell vmi szemvédő mert káros a szemre a szoli??

2012. ápr. 26. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Előttem már leírtak páran hasznos válaszokat,annyit még hozzáírnék,hogy ne kezd sok perccel,mert az nem egészséges,és nem is lesz hatékony,szval 6-7 körül kezd,és max szerintem 15 legyen(én annyira járok), az elején heti kettő,aztán már csak egy, ha pedig eléred a színt teljesen elég 2-3 hetente. A drogériákban lehet kapni különböző krémeket,szóval nagy a választék(szoliban elég drágák). Ahova én járok adnak szemvédőt,de nem használom,mert akkor úgy barnulna le,hogy a szemem körül kimaradna,vagy érted:D szóval becsukom a szemem,és így nem káros (annyira)

Remélem tudtam segíteni:)

2012. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
úúú én 4-5 percekre gondoltam az ne mér semmit?? Csoki csövesnél
2012. ápr. 28. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elsőre biztos elég a 4-5 max 6 perc!

Én nem vennék szolikrémet dm-ben, lehet a szoliba többe kerül kicsivel, de ott legalább tudnak segíteni, hogy nekem melyik jó,vagy, hogy amit el szeretnék elérni színt ahhoz melyik krém kell nekem!

Meg én a koalamacis krémeket szeretem! :D

2012. ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!