Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mi vált be száraz,...

Nektek mi vált be száraz, töredezett hajra?

Figyelt kérdés
Nem festem, ritkán vasalom, nem szárítom meg teljesen hajmosás után, csak úgy nagyjából, mégsi nagyon száraz a hajam. Nem a vége töredezik, hanem az egész ki van száradva, pedig Schauma sampont használok + balzsamot és még hajvégápoló olajat is, de semmi sem használt igazán eddig :(
2012. ápr. 26. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs valami betegséged, amitől esetleg gyulladásaid vannak, és amiatt szárad ki? Én is így vagyok, mint Te, csak betegség miatt...
2012. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok betegségről, viszont nagyon keveset iszok. Talán ez lehet a gond?

Ha nem vagyok túl indiszkrét megkérdezhetem, hogy milyen betegséged van?

2012. ápr. 26. 11:15
 3/5 Mendus ***** válasza:

Hajpakolás! Nézz utána a neten!

Én most vettem Rossmann-ban hajpakolást 199Ft-ért kis műanyagba van, mézes, meg vmilyen virágillatú és egy 3. amire nem emlékszem. Nagyon jók! Próbáld ki, de házi készítésű pakolások a legjobbak.

2012. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A folyadékbevitel nagyon fontos, ha keveset iszom, az én hajamon is meglátszik. Én most Syoss termékeket használok (sampon, balzsam, hővédő, hajspray), és miután megszárítottam a hajam, Alfaparfos hajolajjal kenem be a végeket, gyönyörű fényt és lágy esést ad a hajnak. Igaz, nem olcsó, mert az ötven ml-es 3500 Ft, de kb egy évig elég, és elég hajmosásonként használni.
2012. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ivás sajnos nem segít, mert én jó ideje tudatosan figyelek arra, hogy meglegyen a megfelelő napi folyadékmennyiség, 2 litert minimum megiszom mindig, de sajnos régi problémám a száraz és töredezett haj.

Hiába a sok folyadék, hiába a töredezettség elleni sampon és balzsam, hiába a hajvégápoló meg hajspray meg minden szar, egyszerűen száraz a hajam és utálom

:(((

2012. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!