Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen hajat ajánlotok...

Ti milyen hajat ajánlotok esküvőre?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam semmi bonyolultra, ennek ellenére nincs semmi ötletem :S Középhosszú hajam van, és a konty kizárva. Tudnátok képeket linkelni?

17L


2012. ápr. 23. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

A te esküvőd lesz?

Amúgy meg sokmindentől függ, például attól is, hogyha a ruha viszonylag zárt, vagy kifejezetten garbós, akkor mindenképpen feltűzve a jobb, ha a vállaid szabadon vannak, akkor jó lehet egy szebb csattal megtűzött lazán leeresztett haj is. De így, hogy se azt nem tudjuk, hogy neked mi áll jól, se azt, hogy milyen fazonú, színű vagy stílusú ruhához kéne frizurát választani, maga vagy-e vagy alacsony, vékony, átlagos, vagy kerek így hogyan és mit linkeljünk mégis, draga kis csillagom? :D

2012. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az én esküvőm lesz, de köszönöm az extrém elképzelést. Úgy gondolom, hogy nem túl nagy kihívás középhosszú hajakról képeket linkelni de azért köszöntem.
2012. ápr. 23. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok :) Nézegesd a képeket, hátha találsz valamit ami tetszik. Szerintem az tök elegáns,mikor be van göndörítve, és néhány tincs valahogy fel van tűzve... :) Nekem is volt már olyan.
2012. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. ápr. 23. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!