Használjam vagy ne?

Figyelt kérdés
Nemrég megvettem a garnier bb krémjét, világos bőrre. 14 éves vagyok, eddig nem is használtam semmilyen alapozót. A bőröm nem annyira problémás, persze néha előjön egy-két pattanás de nem vészes. Miután kiprobáltam nagyon szép lett a böröm szine, nem éreztem zsirosnak, egyenletes lett. Kicsit félek tőle, hogy bár szép lett tőle a börőm és egyáltalán nem nehezitette el az arcom, a mindennapi használat talán később többet ártana mint használna. Vélemények?
2012. ápr. 22. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy két hete használom.. sztem jó.. Igazából ez nem is alapozó, hanem színezett hidratálókrém, szóval sztem használhatod, bár nem hiszem, hogy még olyan nagy szükséged lenne rá...
2012. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használhatod,hidratálót is tartalmaz.
2012. ápr. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szép bőröd van felesleges bármivel is kenni, főleg 14 évesen. Én is kb akkor kezdtem, de nagyon megbántam... Annyi rosszat lehet olvasni mindenféle adalékanyagokról, amit pedig egészségesnek mondanak nagyon drága. Sok előnye van ennek a krémnek, most nekem is ez van, de ha tehetném inkább nem használnék semmit. :) Amúgy szerintem nyugodtan használd, csak jó lenne minél ritkábban. Ha akarsz pár elrettentő dolgot olvasni itt egy hasznos oldal: [link]
2012. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre bőven elég, ha alkalomszerűen használsz alapozót (színezett hidratálót). Fölösleges minden nap ezzel terhelni az arcod.
2012. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én inkább attól félek, hogy később megbánom. Többet fog ártani, mint most használni. Persze, azért mégis szerettem hasznáni, egyenletes lesz töle az egész arcom és láttom a vátozást s bár nem vagyok az a tipusú lány aki megvan elégedve magával ( talán sose leszek ) megrémit, nehogy pár év múlva kénytelen leszek alapozókhoz nyúlni ..
2012. ápr. 23. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!