Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy használjam úgy a hajsütőv...

Hogy használjam úgy a hajsütővasat hogy ne csináljon benne törést?

Figyelt kérdés
nem rég vettem egy hajsütővasat és párszor próbálkoztam vele de mindig csinál benne egy törést és nagyon csúnya úgy. mit csináljak hogy ez ne legyen? mert így nem tudom begöndöríteni ha az ott van
2012. ápr. 15. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én is azzal szoktam, de hol van a törés? Mire gondolsz, a csiptető hagy nyomot?
2012. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen az! de elég nagy törés nyomot és csak akkor jön ki ha megmosom! ott törik meg ahol a csiptető alatt van. ezért nem tudom hogy csináljam meg miért törik meg egáyltalán
2012. ápr. 15. 20:41
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát én úgy szoktam, hogy rátekerem a közepétől lefele a tincset, azt rácsiptetem, a többit pedig (a közepétől felfele) pedig csak ráforgatom a rúdra, vagyis azt forgatom alá(tehát az már nincs csiptetve). Várok ahány mp-et kell, majd egy picit szétnyitom a csiptetőt és újra összecsukom 2 mp-re és utána leengedem. Úgymond csúsztatok rajta egyet...

Jaj nemtudom érthető ez így?

2012. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igen értem köszönöm! :) holnap ezt ki is próbálom csak már most vizes a hajam. már annyi mindent kipróbáltam de a csiptetős résznél mindig összetöri :(
2012. ápr. 15. 20:59
 5/18 anonim ***** válasza:
Jó!:) Majd írj, hogy sikerül-e vagy mi van, ok? :)
2012. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
rendeben persze! egyértelmű :) remélem hogy ezzel már így jó lesz :) és egyébként te használsz rá valami habot? mert nekem szőke és vékony szálú egyenes hajam van így muszáj
2012. ápr. 15. 21:05
 7/18 anonim ***** válasza:
Meg én még ha védeni akarom a hajvégeket, akkor azt nem csavarom fel-mondjuk olyan 3-4 cm-t, és azt csak a végén "szúrom" a csiptető és a rúd közé, amikor újra kinyitom picit.(a 2 mp-es csúsztatáskor) Jaj, ez így érthető?:)
2012. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát habot azt szoktam, meg hővédő spray-t is, bár nem mondhatanám, hogy ez utóbbi olyan sokat ér..:)

Nekem hullámos hajam van alapból, de valamikor depizik, és tükörsimára rúgja ki magát, meg általába hajmosás után 2 napon már sehogy se áll és ezért szoktam akkor besütögetni.:)

2012. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
igen értem ezt is kipróbálom majd! :) hát jó neked egyébként :) veszek rá akkor ilyen hővédőt valamit azért hátha segít :) és ez lesz az első dolgom hogy ezt kipróbálom holnap :) egyébként köszönöm a segítséget! :)
2012. ápr. 15. 21:12
 10/18 anonim ***** válasza:

Ja de sütés után lakkozom soronként aztán előre meg oldalra döntött fejjel is, hogy nekem szét ne jöjjön 3-4 napig!:)

Erre gondoltál?

2012. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!