Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy használjam úgy a hajsütőv...

Hogy használjam úgy a hajsütővasat hogy ne csináljon benne törést?

Figyelt kérdés
nem rég vettem egy hajsütővasat és párszor próbálkoztam vele de mindig csinál benne egy törést és nagyon csúnya úgy. mit csináljak hogy ez ne legyen? mert így nem tudom begöndöríteni ha az ott van
2012. ápr. 15. 16:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem nem erre :D ezt nekem is kell majd mert nem bírja tovább egy óránál amelyik sikerül és nem törik meg :)
2012. ápr. 15. 21:14
 12/18 anonim ***** válasza:

Oké!:) Közbe láttam, hogy írtál!:)

Na majd írd meg hogy sikerül-e!:) Szió :)

2012. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
rendben! még egyszer köszönöm :) szia :)
2012. ápr. 15. 21:30
 14/18 A kérdező kommentje:
szia! sajnos nekem így is megtörte :( de megcsinálta barátnőm és kiderült hogy azért mert rosszul tekertem fel :) az én hibám :)
2012. ápr. 17. 14:05
 15/18 anonim ***** válasza:

Na tényleg?!:) És akkor így már menni fog? Az jó, hogy sikerült kisilabizálnotok a törés okát!:)

Miért egyébként te hogy tekerted fel a hajadat? És ő hogy? :)

2012. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát még párszor gyakorolnom kell,hétvégén esküvőre megyek akkor még ő megcsinálja nehogy elrontsam :) igazából rossz irányban, mert barátnőm ahogy becsíptette kifelé tekerte én meg befelé, és ő lehúzta a vasról óvatosan a hajam én meg tekertem és a végén a csíptetőből húztam ki és ő kicsit oldalasan tekerte az arcom felé én meg felfele a homlokom felé:)( remélem érted:D ) nem nagyon értettem hozzá kicsit ciki :D
2012. ápr. 17. 16:41
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem baj az, hogy nem értettél hozzá, mindenki így kezdi!:)

A lényeg, hogy mostmár sikerülni fog! Örülök neki!:)

Jó gyakorolgatást, pár alkalom után már rutinos leszel!:)

Szia!:)

2012. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :) meg a segítséget is!:) szia :)
2012. ápr. 17. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!