Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leborotválom ott lent,...

Ha leborotválom ott lent, másnapra már eléggé "borostás". Mit lehetne csinálni, hogy tovább maradjon sima? 18L

Figyelt kérdés
Kozmetikushoz nem megyek gyantáztatni.

2012. ápr. 20. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szőrtelenítő krémet próbáltad már? Nekem bejön:)
2012. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A krémet nem merem annyira lent használni, meg alapból a krém ellen vagyok. Egy darabig tudom epilátorral, de az ajkaknál már nem merem epilátorral sem.
2012. ápr. 20. 14:26
 3/7 anonim válasza:
Gyanta? Nekem az oldotta meg. Az első pár kicsit kellemetlen, de utána meg lehet szokni. Meg kozmetikus függő is. És 1 hétig tökéletes, utána meg még 2 hétig szintén jó. Havi 1nél többször nem kell csinálni.
2012. máj. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Csak azért, mert az az egyetlen tartós. A gyanta. Epillátorral pedig ne csináld az ajkaknál, mert nagyon vékony a bőr és csúnyán be tud gyulladni.
2012. máj. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És saját magamnak le tudnám gyantázni? Gondoltam rá hogy összevagdosom kisebb darabokra a gyantacsíkokat. Az higiéniailag nem "veszélyes"?
2012. máj. 10. 17:36
 6/7 anonim válasza:
Ha ügyesen csinálod akkor le tudod. Nem lehetetlen. Higiéniai szempontból nincs gáz, csak fontos, hogy mindig jól meg kell feszíteni az nagyon fontos különben le sem jön. De inkább a kozmetikust javaslom. Vannak jó páran akik csinálják és nem gáz egyáltalán. Ha eddig borotváltad akkor először fájni fog. Otthon elvileg meg lehet csinálni, de azért az ajkaknál kicsit macerás. Én pl nem tudom megcsinálni magamnak még tükörrel sem.
2012. máj. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igazából az ajkaknál lehúzom gyors borotvával, inkább feljebb zavar hogy rögtön borostás :) de veszek gyantát és nekiesek. egyszer már epilátorral egy ideig kibírtam, és utána jó is volt.

köszönöm szépen mindenkinek a választ!

2012. máj. 11. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!