Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan borotváljam a bikinivon...

Hogyan borotváljam a bikinivonalamat, egyáltalán lehet ott borotválni v gyantát használjak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy lehet! Én is szoktam. A gyanta annyiból jobb,hogy simább leszel tőle, és nem kell olyan gyakran. Én azért nem gyantázom, mert magamnak nem tudnám, kozmetikushoz meg szégyellek elmenni, így nincs aki megcsinálja. Ha magamnak meg tudnám csinálni én is inkább gyantáznám. De így a borotva is tökéletesen megfelel.
2009. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én borotválom,teszek rá tusfürdőt,így könnyebb lesz kicsit húzom a bőrt így könnyebb leszedni a szőrt...legalábbis nekem:)
2009. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok..én is tusfürdőt használok zuhany alatt, mint a második válaszoló. Nekem is könnyebb úgy. De még úgy is óvatosan csináld,nehogy megvágd magad.
2009. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én epilálom. Gyantázni én sem tudom, elmenni kozmetikushoz én is szégyellek, viszont a borotvát nem bírja a bőröm. Eleinte fájdalmas volt, de most már meg sem érzem.

Esetleg krémet is kipróbálhatsz, de én arra is érzékeny vagyok. :S

2009. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!