Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok tenni narancsbör ellen?

Mit tudok tenni narancsbör ellen?

Figyelt kérdés
6 honapos a kisfiam és terhesség elött semi probléma nem volt az alakommal,és nem volt narancsböröm sem.Aztän az alakom szülés utän helyreällt de narancsbörös "maradtam".kérlek szépen titeket aki tud GYORS És VALOBAN HASZNOS tanàcsot akkor irjon!!!!!!köszönöm!!!
2008. ápr. 18. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez volt de már szinte teljesen eltűnt. Nagyon hatásos a vichy lipo metric krémje, aze lső felkenés után is simább lessz a bőröd tőle és már 1 hét után nagyon látványos a hatása. Mellette nem árt ha nagyon nagyon sokat iszol minimum 3 l-t ha nem többet. A Naturland cellulit elleni teája is nagyon jó abból is megihatsz 1 nap legalább 1 litert, mondanám hogy mozogj kicsit de egy 6 hónapos kisfiú mellett nem a legkönnyebb:) de azért ha teheted néha fuss vagy valami otthoni tornagyakorlatot is csinálhatsz. A testtekercselés is hatásos, lehet kapni a boltba ehez való krémet, betekered magad és egy ideig rajtahagyod, csak e mellett nem a leg ajánlatosabb leülni vagy feküdni, ha mozogsz még hatásosabb. Egy ideig kerüld az édességeket meg a zsíros ételeket.Remélem tudtam segíteni:)
2008. ápr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hät köszönöm szépen jövöhéttöl elis kezdem a "kuràT":D.Nekem loreal van rà,de nem valami hatäsos:S.édességeket häl istennek nem eszem,nem nagyon csipem öket:D.ugyhogy bizzunk benne hogy jo lesz.!éS köszönöm szépen a segitséged!
2008. ápr. 19. 21:12
 3/3 anonim válasza:
esetleg ha szptatas mellett nem tudod ezeket a kremeket hasznalni menj gyogymasszazsra. Az egyik baratnom gyogymasszor es sajat maga is jart kul. kezelesre...
2008. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!