Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtátok már a következő...

Használtátok már a következő terméket? Kíváncsi lennék a véleményekre!

Figyelt kérdés

[link]

Szimpatikusnak tűnik a sampon, még ha szörnyen drága is.

Mit gondoltok?


2009. jún. 19. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még konkrétan nem, nekem a bőrgyógyász speckó sampont ajánlott, de amúgy vannak lushos termékeim és szerintem nagyon megéri. Főleg, hogy a szintén környezettudatos, meg állatkísérleteket elítélő body shop is eladta magát a l'orealnak.

A mostani kedvencem, a dezodoráló tömb, a teafás. De eddig mindennel elégedett voltam, ha a samponos mikrohámlasztó kúrámat befejezem, akkor lushos sampont veszek, igaz én szilárdat, az sem csomagoló anyag. Különben ha bizonyos számú samponos flakont visszaviszel az üzletbe, adnak egy ajándék szappant.

2009. jún. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a szilárd olcsóbb, nekem takarékosabbnak tűnik, rengeteg fajta van, plusz tök érdekes is.
2009. jún. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többi sampon , sz*t se ér, csak úgy hozzátenném, hogy nincs olyan sampon ami dúsítaná a hajadat. Attól, hogy megmosod nem fognak újabb hajszálak nőni. Ezt csak azért írják, hogy vegyék.

Amúgy mennyibe kerül? nem láttam az árát vagy lehetelnéztem.

Én forever aloe vera-jojoba sampont használok, 4500 Ft körül van de elég fél évig is. Sztem ez a legjobb, nekem bevált.

2009. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ma használtam először Lush sampont (folyékony zsíros hajra valót), igaz h csak teszter, de az már tuti, hogy visszamegyek és veszek. Mostanában egyre rosszabb állapota lett a hajamnak valószínű a nem megfelelő samponok miatt, vettem mindenfélét, de semmi hatás..Viszont a lush végre nagyon bevált! Amint ráraktam a hajamra, éreztem a hatását. Remélem hosszú távon is beválik, sok jót olvastam már fórumokon erről a samponról. Én ajánlom!
2009. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, szóval azt elfelejettem leírni, hogy nyugodtan kérj tesztert! Ezt a lehetőséget én is csak akkor tudtam meg, amikor mondták, hogy ki is lehet próbálni (persze ingyen). Nem túl sok, szerintem nekem kb 4-5 hajmosáshoz elég lesz, de a próbát mindenképpen megéri! És utána meglátod, hogy jó e vagy nem.
2009. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)! konkrétan mondjuk csak a göndör hajra való dolgok érdekelnek, mert nekem is olyan a hajam, és soha nem tudom megnöveszteni vállnál hosszabbra, mert törik a vége, és le kell vágatni.És csak véletlenül akadtam rá neten erre az oldalra.Megnézem, hogy hol vannak üzleteik..És tényleg lehet mintát is kérni??nahát, ez tök jó :D!mondjuk kicsit meglepődtem ezen a szilárd állagú tömbsamponon :)
2009. jún. 20. 14:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Óh..úgy látom csak Pesten vannak üzleteik..:S hát ez nem jó..akkor neten kell rendelnem..így is kapok termékmintát?
2009. jún. 20. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a töredezés miatt szeretnél ilyet venni, szerintem nem éri meg. Lehet, hogy a direkt erre való balzsamok, napi hajápoló krémek jobbak lennének, mert ez "csak" egy sampon. A Lushból mintát valószínűleg csak az üzletekben adnak, ja és csak folyékonyból. De megnéztem ha rendelsz sampont, 1400 lenne a postaköltség, szóval érdemesebb bemenni egy testerért, bár nem tudom milyen messze laksz. csak nehogy aztán megbánd a rendelést, mert ugye mindenkinek más típusú a haja.
2009. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jajj, köszi :) huh..1400? háát..az tényleg nem éri meg..hát elég messze lakok, Miskolc mellett, nem tudom,annyira azért nem szeretném, majd esetleg egyszer, ha arra járunk..Igazából most, hogy levágattam száraznak is tűnik kicsit, meg göndör hajra meg volt egy nagyon nagyon jó, az szuper volt, de már sehol sem találom,lehet nem is gyártják:a sunsilkes göndörhajas,(tudjátok, sötétzöld) na az nagyon bevált:( de nem láttam régóta sehol.

még nézelődöm majd, köszi mindenkinek :)

2009. jún. 21. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!